Wpis z mikrobloga

Ok, ja rozumiem gdy ludzie mówią że nie lubią Epic Game Store bo przekupuje, bo nie ma takich możliwości jak Steam, bo kradnie dane. Ale dawanie zajebistym grom oceny 1/10, tylko dlatego że nie pojawi się ona na Steamie, jest już patologią i pokazuje to jak wielką bandą płaczących dzieci są fani Steama.

Nie wiem, może to ja jestem jakiś dziwny, ale mnie generalnie nie obchodzi to gdzie gra ostatecznie wyląduje, tylko abym mógł tą grę kupić i w nią zagrać. Ja gram dla mojej własnej przyjemności, a nie dla dystrybutora.

#bekazpodludzi #gry #pcmasterrace #steam #borderlands
G.....t - Ok, ja rozumiem gdy ludzie mówią że nie lubią Epic Game Store bo przekupuje...

źródło: comment_boTNq3sQ8cxQtUhe1CXAfQaWKE98HcVx.jpg

Pobierz
  • 64
@Grzolsat: tzn, to jest po prostu jedyna opcja dla zagorzałych fanów żeby wyrazić swój sprzeciw, zagranie portfelem nie jest tak widowiskowe jak to...
Dodatkowo zagranie portfelem zazwyczaj niestety nie dziala bo i tak kupa ludzi co nie sledzi internetow kupi.
Ale to co robi epic game store to skandal, szczegolnie z tym swoim spyware i wykradaniem danych steam, zapowiedzieli sie tak pieknie, ze beda zabierac mniejszy procent, ze konkurencja, a zagrali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jasak: Ale co w tym złego że epic to wyda? Zrozumiał bym jak by zgadali się z xboxem i gra wyszła by dopiero po roku na kompa. Ale tak to tylko jeden program więcej. I tak macie ich od #!$%@? typu gog itp.
@Qontrol: Już spieszę z kilkoma argumentami:
* epic store to póki co spyware od tencentu (chinska firma z koszmarna reputacja),
* zawsze lepiej jest miec wybor i swoje preferencje co do "sklepu", wolisz goga kupujesz na gogu, wolisz steama na steamie, wolisz epica na epicu,
* exclusivy to ograniczanie tego wyboru,
* kolejny program niekoniecznie jest ok...

Ale przede wszystkim punkt pierwszy, Steam nie szpieguje, nie zgrywa gier i kontaktów goga.
Zawsze myślałem że fani konsol to rak, ale fani steama przebijaja wszystko. Fani platformy, która sporo lat temu (co teraz mało kto pamięta) była tak samo krytykowana co epic I stosowała podobne metody monopolowe (gry, które można odpalić tylko przez steam). Dodajmy do tego te zmianę regulaminu sprzed lat, gdzie nagle z posiadacza gier na steamie stawałes się osoba wypozyczajaca... Z którą to zmiana nie mogłes się nie zgodzić, bo uwaga..., nie
@Grzolsat: Po pierwszy primo - Nie można na steamie wystawić oceny, możesz tylko grę polecić lub nie
Po drugie primo - Co jest złego w tym, że ludzie chcą mieć wybór? Tak wszyscy besztają Steama, że hurr monopol dobrze, że Epic jest to będzie konkurencja durr, ale co to za konkurencja jeżeli jedyne co umie w tym momencie zaoferować to wykupywanie praw do dystrybucji czyli ten słynny monopol.
Nikt by nic