Wpis z mikrobloga

Czy w tym kraju zostawianie suchego chleba obok śmietnika to jakiś sport narodowy? U mnie na osiedlu są tacy, co zostawiają go na drzwiach wewnątrz zamykanej wiaty śmietnikowej. Czy Janusz boi się, że nie pójdzie do nieba, jak wywali kawał czerstwego pieczywa? #pytanie #bekazpodludzi
  • 61
  • Odpowiedz
Szczerze? Jak dla mnie mogą obwiesić siatkami z chlebem całe śmietniki. Rozumiem szacunek do jedzenia, chęć nie marnowania go i to, że może jakiś bezdomny zje, albo dziad weźmie dla kur. Wolę to po stokroć, od wywalania chleba przez okno i rzucania latającym szczurom.
  • Odpowiedz
@Prezes_roku To nie jest normalne, że ludzie kupują więcej niż zjedzą. To jest dla mnie najgorsze w tym wszystkim. Ja nie wyrzucam okruchów, chyba że przez okno, mam siateczkę do której zbieram okruszki i potem wyrzucam ptakom
  • Odpowiedz
@mysz0n: pokaż mi chociaż jednego bezdomnego, który taki suchy, zapleśniały chleb #!$%@? ze smakiem. Nigdy się nie spotkałem. Oni łażą na stołówki dla bezdomnych. Więcej dobrego zrobisz wieszając torbę z puszkami czy butelkami do zwrotu. Chociaż i tak pójdą na przechlanie, przećpanie w 98% przypadków. Więc w sumie #!$%@? z nimi. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz