Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 178
Kiedyś #tibia była niczym gra survivalowa. Pamiętam, że moją ambicja od pierwszych poziomów było robienie kasy. A szczególnie dojenie frajerów. I tak to właśnie sprzedawalem w super ofercie chain armory i mace po 50 gp w worku. Sęk w tym, że oferowałem pusty worek a jak newbie sie pytal gdzie sa itemy, to sciemnialem ze mu sie nie wyświetlają. I tak ograbialem tych wszystkich graczy. Byłem zlodziejem-lotrzykiem, który sie cieszył, ze zarobił 300 gp. Potem jak dojrzalem do mainlandu to chodzilem na valkyrie w Carlin i na trolle w domu pogrzebowym. Glupia gra sprzed ponad 15 lat a do dzis pamiętam akcje typu zabicie smoka w elf tower czy wypalanie run pod depo xD #gry #nostalgia
k.....y - Kiedyś #tibia była niczym gra survivalowa. Pamiętam, że moją ambicja od pie...

źródło: comment_93SwWalc36mZ3lYG2Wiq7LLq5VXHK0EC.jpg

Pobierz
  • 52
@WymienGry: @taki_tam_ktos: @Nemootji: @taki_tam_ktos: @Nemootji: @bizonsky: Pamiętam swoją radość, jak zrobiłem postmana i dostałem plik "sprite" gdzie kamienie i inne takie miały przeźroczystość... Ile ja lootbagów na kazo ukradłem... xD

Albo jak jakieś nubki z lvlem 10 pisały i chciały się kolegować, bo byłem 70+ lvl... xD

Jak grałem to ten kto miał 100 lvl był kimś na osiedlu. Ja miałem 99 i zginąłem, spadłem do
k.....y - @WymienGry: @takitamktos: @Nemootji: @takitamktos: @Nemootji: @bizonsky: Pa...

źródło: comment_6j2jmw0rA3cCynKg6rL3S9LQPeihUXg0.jpg

Pobierz
@kocurowy: Ale ja mam wspomnień z tą grą... Chyba książkę mógłbym napisać. Ostatnio wbiłem trochę na swoje stare postacie, pobiegałem trochę pod dp, ale już nie ma tego czegoś - oczywiście cały VIP offline :( Pamiętam jak latało się z ziomkami z bloku na hunty dlów i loot dzielony na 5 osób :D A potem przed blok na dwór. Nawet nie wiem kiedy to dokładnie było 2005/2006? Pewnie coś takiego.
@brejak: Niestety byłem jednym z tych co uwierzył, że zielona potka mnie uleczy chodziłem jeszcze wtedy chyba do podstawówki, a dokładniej początki :D Dzisiaj praca, więc lata temu, ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kocurowy: @Nighthuntero Tak z mojej perspektywy to chyba nic już nie wywołała z gier tyle wspomnień co Tibia. Pewnie dlatego, że już praktycznie nie mam czasu na gry. Ale też dlatego, że teraz gry wychodzą co tydzień.. Kiedyś to było jednak inaczej - w teorii jedne z darmowych MMO, kawiarenki czy później grając już u siebie z kumplami. Teraz każdy ma swoje życie, kontakt od czasu do czasu. Brakuje jednak tych
Ja miałem sposób na zawadiake. Zaczepialem randomowych ludzi i po czasie mówiłem, że jak chcesz mi obciagnac to musisz kliknąć prawym na mnie i 'Use', w między czasie stawialem viala z trucizna pod sobą i to pili XD. Zawsze robiłem to poza miastem, więc nie mogli dobiec do NPC żeby się uleczyć i zbierałem ich loota XD
@kocurowy klasyczne pk albo pa i "boh or die" :) na mainach mialo sie 90-120lvl i to byly topki serwera. Gildia rzadzaca serwem , miesieczne oplaty za protekcje, naciaganie noobkow za bycie ich protektorem xD cos pieknego... :) nigdy zadna gra nie wywolala we mnie tyle emocji co Tibia. Tyle lat minelo, a wciaz mnie taka nostalgia lapie..