Wpis z mikrobloga

@Del: OSM na pewno będzie lepiej odwzorowane od Google Maps w wielu miejscach, bo każdy może nanieść zmiany. Dlatego Prypeć w OSM jest taki dokładny. A jakby brakowało jakiś informacji z twojego regionu, zawsze możesz je dodać sam. ;)
@supra107: @Del: @ZlyWydr: Wychodząc od północnej strony z Prypeci trzeba przejść KPP i za nim odbić w lewo, można tam znaleźć całkiem spoczko autobusik do fotek, wieże ciśnień oraz (jeżeli bliżej KPP skręcimy w lewo) co mnie najbardziej urzekło - żuraw na szynach, nie jest wybitnie wysoki, ale można spokojnie wejść do kabiny. Drewniania podłoga nie wygląda za stabilnie, wyżej też można pójść, ale wychodzenie na ramię dźwigu sobie
@supra107: Obszar ten można określić jako odrębne miasto a w zasadzie miasteczko. Są tam cztery bloki gdzie w piwnicach można znaleźć jeszcze sporo rzeczy po mieszkańcach, książki, gazety, słoiki z przetworami, zabawki. Znajdują się tam hale warsztatowe co może sugerować, że był tam park maszynowy, dodatkowo przedszkole i przystanek autobusowy z którego zapewne mieszkańcy jeździli do Prypeci. Samo PMK jest względnie w dobrym stanie z racji tego, że zostało ewakuowane kilka
Sweet-Jesus - @supra107: Obszar ten można określić jako odrębne miasto a w zasadzie m...

źródło: comment_s6QIGyjJoZlUr0MN2DvuxZr6VMplcgdi.jpg

Pobierz
@supra107: Ciężko określić czy to akurat jeden z bloków na PMK. Obecnie milicja zna już te miejscówki, więc raczej stalkerzy tam już nie nocują. Chwilę wcześniej na tym filmie bawią się szkłem ołowiowym na punkcie kontrolnym "Prypeć" od strony zachodniego wjazdu do miasta (zaznaczyłem go zieloną kropką) a stamtąd do PMK mieli 1.5km w linii prostej. Przy tym punkcie kontrolnym mają blisko do bazy OSR, garaży, Jupitera czy bazy transportowej, która
Sweet-Jesus - @supra107: Ciężko określić czy to akurat jeden z bloków na PMK. Obecnie...

źródło: comment_DoMCulkCOokuQPGNiL0Vceoldicx0nTh.jpg

Pobierz