Wpis z mikrobloga

https://www.facebook.com/UGot2BeStrong/posts/2275097592584780?__xts__[0]=68.ARC8W3xpmrFz7lAQE5j3xjapiMXeyJPE8wcKjSLOUJ90Ww9oikBkeImrBWChYnW3Yi7TO6jBWPQEbSBhWMAQyiuA0aT89Ggf1QfjKS9Lt3fudYifj2tLgTc4tm74o5ZzM3eJlPRhRYVEIwi0jW1ObwTTFl0M4HEdo4259VEpoSCB86Dem4S0SJRsl8EiA-uwJazU7mi2bRV5TKPkXONwxkfKoSh6PXi0h9TiAguxfui49UvitxYQg21LZcUwRSyTCgBiayu3LwvKDkP-As1KyeSXc5BE9E68Rp6SSBnDbK9NJgwallHuINmQ3lEOFpIdpEwWqtiV-2iPog&_tn_=-R

Tylko to tu zostawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #mirkokoksy #trojboj #afera #silownia
  • 48
@Kasahara:

Osobiście znam gościa, który zapłacił 500zł za dietę i czekał, czekał, czekał aż się upomniał pytając na kiedy jego rozpiska będzie gotowa i otrzymał odpowiedź, że jak będzie gotowa to będzie, no więc czekał dalej i tak już minęło chyba 1.5 roku i diety ani widać ani słychać.


KEK
@ziutek1294: kilka znajomych IRL natty było u nich, nikt nie był zadowolony. Na SAA kilku było ¯\_(ツ)_/¯. Za 800 PLN/msc typowego template z netu bym raczej nie chciał. Ja naprawdę nie lubie pluć na branże, i nienawidze wiec mówić "kto tu Panu tak #!$%@?ł". No ale jak widać z postu troche za daleko poszło
@Kasahara: No cos tam slyszalem o nich, jakies filmiki instruktazowe widzialem, ale niewiele ciekwego sie dowiedzialem. Jak nie znam, to nie bede sie wypowiadal, bo wyjde na jakiegos special snowflake XD
@Kasahara: Przecież pisałem już tutaj nie raz, że Seba Kot ich wyśmiał, że wrzucali podopiecznych z jakimiś kosmicznymi wynikami w siadzie i dawali im 2,5kg eleiko do środka, które wygląda na 25kg. Koczwara myślał, że nikt się nie skapnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na żywo to są takie buraki, że nie wiem jak można cokolwiek od nich kupować.
@Duzy_Dziki_Zwierz: Wydaje mi sie, ze moglbys skreslic palerlifting i wrzucic tam calosc "trenerow", ktorzy w wiekszosci gowno wiedza, a jesli wiedza to nie sa super chetni, zeby sie wiedza dzielic lub im sie nie chce i leca masowke. Czy to kulturystyka, czy trojboj czy cokolwiek innego, jakies crossfity