Wpis z mikrobloga

Gdzie warto wybrać się z dziewoją na weekend w okolicach #lublin zeby zobaczyć coś ładnego, ale przede wszystkim odpocząć? Np na jakichś termach itp? Interesuje mnie okolica +/- 150km od lublina
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsMarioo: tak ogólnie to z miejscowek to aktywnego spedzania czasu (takie znam najlepiej) najlepsze są Mazury zdecydowanie. Krótki weekend można też pojechać na Roztocze. Bieszczady też spoko. Ew jeśli rowery wchodzą w grę i otwarte jest przejście w okolicy Włodawy to na Switaź też mozna. Samego pojezierza łęczyńsko-włodawskiego niestety w sezonie na weekend nie mogę polecić bo straszna patologia. Poza sezonem jezioro Biale warto.

Termy to nie wiem chyba Nałęczów najbliżej
@ItsMarioo: jeśli bardziej zależy wam na spokoju i relaksie niż zabytkach i widokach, to Nałęczów jest dobrym wyborem.

Jeśli lubicie historię i ciekawą architekturę, to polecam pałac Zamojskich w Kozłówce i Zamość ogólnie. No i oczywiście Kazimierz nad Wisłą.

Tak poza tym lubelska starówka powinna spełnić obie te potrzeby, zwłaszcza późniejszym wieczorem - polecam wtedy spacer w okolicy Placu po Farze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsMarioo: pojezierze łęczyńsko-włodawskie i ścieżki dydaktyczne szukaj. W okolicy urszulina oraz gościniec nad Bobrówką to fajne miejscówki. Jest jeszcze Kozłówka oraz szumy na Roztoczu