Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie zarobisz ani w Polsce ani za granica - pewne jest tylko ze Twoje zdrowie sie o tym dowie


@spawacz_noob: a co to jest dwa lata doświadczenia? W dwa lata to się można nauczyć w miarę dobrze szlifierką posługiwać. Jak masz umiejętności to można wyrwać ciekawe oferty, ale na to trzeba kilku lat doświadczenia, bo nikt Ci za darmo kasy nie da.
czyli realnie wyjdzie 4,5 - 5 koła na rękę miesięcznie? Pytam, bo znajomy ojca był spawaczem i ma mega problemy ze zdrowiem. Byłem ciekaw czy warto ryzykować :)


@g455: jak masz dobrą ofertę, to po odliczeniu działalności 7-8 kafli w ręce. Ja mam obecnie maskę z filtracją i płuca mam chronione. Bez ryzyka, nie ma zarobku.
widac nowotwor glodny i mu malo tabliczki Mendelejewa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wlasnie po tym okresie swojej kariery stwierdzilem ze wiecej juz tego ogladac nie chce


@spawacz_noob: w żadnej pracy nie dostaniesz pieniędzy za darmo. Fakt jest taki, że stare pokolenie wymiera i nowe już inaczej podchodzi do swojego zdrowia. Świadomość jest inna. Te stare dziadki, co wychlały więcej wódy niż jest wody w jeziorach na Mazurach,