Wpis z mikrobloga

:d kto się smuci, ten jest smutas, kto się nie bawi, to się bawi w domu małym :D #!$%@? panowie, faktem jest że dużo amatorki, że bieda na Kortowie bo bez stadionu, bilety płatne ale kiedyś też zdarzały się nędzne autorytety picia ! Tylko teraz to że jedna osoba zemdleje, to idzie taka fala że pedaliada wiadomości... :D Tępe śmiecie bez życia żalą się bo "widzieli" że ktoś zasłabł, nie długo ktoś puści bąka z klesem i będzie "Psychol zesrał się na Kortowiadzie" xd chu to kogo interesuje, bawi się, to się bawi, a nie potem szybko na fejsa no jeb@ny Rezyser wiadomości tajnych ma Niósa :D Poziom zezwierzęcenia ? 7 lat temu lałeś do rzeki a się okazało że ktoś tam spał albo pieścił się z koleżanką:D Co ty k*#wa wiesz o życiu :D ja od jakichś 4 lat widzę że coraz więcej pusyplejerów przyjeżdża na Juwenalia ,wierz mi że pierwszą Kortowiadę zaliczyłem jakieś 15 lat temu, a ominąłem tylko jedną :D Teraz to każdy szuka na siłę ciekawego tematu żeby zabłysnąć w internetach:P smutne... ja dziś o 6 wróciłem na własnych nogach... nooo i tu już jest coś nie tak... :P

#kortowiada #pasta #olsztyn

LAŁEŚ DO RZEKI A TAM KTOŚ PIEŚCIŁ SIĘ Z KOLEŻANKĄ
  • 5