Wpis z mikrobloga

Zdjęcie pantomograficzne zębów, proszę o pomoc. Ból po prawej stronie, jakby 6-7 góra i dół. Usunięte z tej strony 8mki (właśnie z powodu bólu), a jednak nadal boli, za 2 dni przestaje i wraca. Żaden dentysta tam nic nie widział, a byłem u czterech! Nie boli na nagryzanie, zimno, czy ciepło, ani przy leżeniu, ale jakby wokół zębów, dziąseł, aż do oczu, policzka, gardła, ucha. Ból stały, uciskający, nie pulsuje nic. Trudne do zlokalizowania. Proszę o pomoc, bardzo!

#dentysta #stomatolog #zeby #zdrowie #nfz #pytanie #kiciochpyta
Ambiwalentnik - Zdjęcie pantomograficzne zębów, proszę o pomoc. Ból po prawej stronie...

źródło: comment_gG94il0YiEdR6ijODNbX7HKzCGbpvwYV.jpg

Pobierz
  • 9
@Ambiwalentnik: szkoda, ze nie masz panoramy juz po usunieciu zebow. Na nowej panoramie moze jakis stan zapalny by bylo widac, oczywiscie nie mowie ze ja bym zobaczyl, bo nie jetsem lekarzem ;). To wlasciwie so dosc powazne wygladajace objawy, moze do normalnego lekarza idz, taki bol uciskajacy to od zatok tez czesto jest. A wezly chlonne po obu stronach szczeki masz tej samej wielkosci i nie bola przy lekkim ucisku?
@gardan: ach rzeczywiscie, po prawej stronie..., ale.glab ze.mnie, no ale.skoro.dentysci niczego nie widza, to ja nie bede filozofowal ze niby 6 i 7 na.dole sa korzeniami.strasznie stloczone ;). A co.z.wezlami chlonnymi? Jak prawa szczeka ci sie konczy.na.dole to.od.jej wewnetrznej strony zaraz.za.takim wglebieniem od dolu szczeki jest wezel, nic tam cie nie boli jak palcem przycisniesz? Jak nie to nie bede zmyslal tu nic i polecam normalnego lekarza. Trzeba probowac, bo nie
@Ambiwalentnik moim zdaniem na dole po prawej stronie został chyba kawałek tej ósemki, może korzeń nie do końca został usunięty ¯_(ツ)_/¯
A poza tym na dole masz teraz pewnie odsłoniętą szyjkę przy siódemce i od np to może sprawiać, że odczuwasz ból (ja właśnie tak miałam)