Wpis z mikrobloga

Niby sam na typa głosowałem ale moja polaczkowość sprawia że kisnę na myśl jak chłop był przekonany że dostał mandat, przeliczyl że wróci do Polski za pare lat jako milioner, a za parę godzin wstanie i się zesra XDD I znowu trzeba będzie sprzedawać energetyki marki Korwin żeby utrzymać rodzinę
#wybory #polityka
A.....k - Niby sam na typa głosowałem ale moja polaczkowość sprawia że kisnę na myśl ...

źródło: comment_vFhTJtWdgJbMWvsclX9guKGy20ee5Sxn.jpg

Pobierz
  • 24
Za 30 lat będzie żebrał jak Michalkiewicz, by nie zostać bezdomnym....

Liberalizm jak #!$%@?...


@yam-jest: No wlasnie. Michalkiewicz. Sluchalem go od dawna. Jest zorientowany politycznie skoro przewidzial jak wielkim problemem beda zydowskie roszczenia dlugo zanim zaczeto o tym glosno mowic. Poza tym to czlowiek zorientowany prawicowo gospodarczo, operuje milym dla ucha jezykiem polskim.
Ale gdy wysluchalem jego prosb o datki na chate to pomyslalem ze to jakis ponury zart. Takie upodlenie.W
@AgresywnyNick: ja #!$%@? typowa cebulackosc zawisc i zazdrosc ze ktos stracil, chyba powinienes glosowac na PIS z taka mentalnoscia, a dodatkowo berkowicz mówil ze sie zrzeknie uposazenia na rzecz fundacji, wiec nie bylby milionerem, bylby najbardziej honorowym politykiem w historii