Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki potrzebuje poomocy bo oszaleje :( Jestem uczniem drugiej klasy technikum informatycznego. Pomijam to ze w ogóle ten kierunek mnie nie interesuje (oprócz programowania). Jestem gnębiony w klasie przez 3 typków i mam na dodatek problemy domowe. Co sądzicie o tym zeby przepisac sie do zaocznego liceum? np cosinus. Mam szanse dostac sie na staz z programowania bo nawet mam na koncie autorski projekt i bardzo dobrze mi to idzie wiec myslalem ze moglbym sobie jakos poradzic. Dodam ze juz raz sie przepisywalem. Aktualnie mam przez szkole depresje i mysli samobojcze i chodze po psychiatrach, psychologach :( Proszę o dobre słowo :(
#szkola #depresja #pracbaza #programowanie #pracait #praca #cosinous #technikinformatyk #liceum

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki potrzebuje poomocy bo oszalej...

źródło: comment_k9XUYglVPPr4M29a9Enu3req6CrImnrc.jpg

Pobierz
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: Absolutnie odradzam skarżenie się nie ze względu na zasady tylko zmarnujesz czas i niewiele zyskasz.

Nauczyciele to co co nie mieli pomysłu na siebie, nie mają środków przymusu i chcą tylko mieć spokój zaufasz systemowi system będzie cię zwodził, ty będziesz cierpiał,a na koniec i tak nic nie zyskasz.

Jeśli masz szansę na znalezienie pracy to opcja zaocznego liceum jest mega dobra. Pamiętaj ze zaocznie to nie jest tak samo
@AnonimoweMirkoWyznania: Hej. Zmień szkołę. Spróbuj przebaczyć tym co ciebie gnębią. Pomoże tobie to odciąć się od złych wspomnień. Pamiętaj że Twoja wartość jest wpisana w twoje życie i nikt nie jest wstanie jej Tobie zabrać. Masz fajną zajawkę. Pewnie w przyszłości będziesz dobrze ogarniętym gościem ( IT ).
Nie bój się wywalić tubę w ryj, dosłownie, czy słowami ripostę, typom co ciebie gnębią.
Są silni bo są w grupie, w pojedynkę
Atakują ciebie co czują ze jesteś słaby.... a jesteś słaby bo nie masz wsparcia i miejsca do rozwoju.... bo szukasz wsparcia.

W szkole co najmniej 70% czasu lekcji jest zmarnowane albo przez debili z klasy albo przez idiotów nauczycieli, albo przez idiotyczny program. W zaocznym będzie inaczej bo takich co tam przyszli "bo rodzice wysłali" będzie mniej.

Napisz za jakiś czas jakie efekty.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapisz się na jakieś sztuki walki typu BJJ albo boks. Wytrzymasz jeszcze miesiąc, potem masz wakacje. Przez ten cały okres nie chwal się nikomu, że gdzieś ćwiczysz. Na początku 3 klasy przyjdź z torbą i jak się z Ciebie będą śmiać i pytać gdzie idziesz, to powiedz że na trening i że latasz już pół roku. Jak Cie zaatakują to poskładasz jednego, a jak nie to znaczy że to wszystko
PrzyczajonaRozowypasek: Zmien szkole, ale cosinus to podobno sredni wybor i moze szkoda Twojego potencjalu? Z gnebieniem nie wygrasz, jesli nie masz kogos, kto sie za Toba postawi. Nie daj sie uwiesc tekstom "zapisz sie na sztuki walki" "zglos to wyzej". Prawda jest taka, ze nauka sztuk walki, a walka z kims naprawde to dwie inne sprawy. Nikt nie bedzie czekal az zrobisz magicznie wyuczone kroczki, na ulicy/w szkole przeciwnik nie ustawi