Wpis z mikrobloga

Dziś kończy mi się umowa o pracę. Siedzę sobie spokojnie i czekam aż szef zadzwoni z prośbą o spotkanie. Już poinformowałam go, że jeśli mam zostać, to musi być bardziej hojny. Tylko szef jeszcze nie wie, że wczoraj dostałam ofertę pracy od zaraz, za dużo więcej i pewnie myśli, że dorzuci 3 stówy i zostanę, tym bardziej, że sama prowadziłam budowę, która trwać będzie jeszcze 3 miesiące.
A ja w sumie sama nie wiem co zrobić, rzucę monetą i się dowiem :)
#pracbazaproblems #pracbaza
  • 142
via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
@rozowatoxa: Nawet jak szef Ci zaproponuje podwyżkę to nie idź na to. Wiesz czemu? Bo on będzie czuł teraz, że mu się grunt pod stopami osuwa i będzie chciał Cię zatrzymać wszelkim kosztem żebyś doprowadziła budowę do końca, w międzyczasie otworzy rekrutację na Twoje stanowisko, a jak budowa już będzie załatwiona to znajdzie sobie kogoś tańszego na Twoje miejsce i Ty zostaniesz bez pracy.
@Kofas xD ale bzdura. Trać życie za niższą stawkę, bo masz "bojowe zadanie". Jakby miała płacone za budowę to chamstwo, ale ma normalny etat, na którym płacą jej mniej niż konkurencja. Też mam takich znajomych, co nie odejdą, bo jak sobie firma bez nich da radę. Zgadnij co zrobi firma jak będzie miała kłopoty i trzeba będzie zwolnić ludzi.