Wpis z mikrobloga

Na prośbę Mirków @ciezka_rozkmina i @empe12 opiszę moje wrażenia po przedtreningówce PWO V2, wygranej w niedawnym rozdajo.

Zaznaczam na wstępnie, że jest to pierwsza moja "recenzja" (możliwe, że też ostatnia) więc nie proszę o wyrozumiałość. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Słowem wstępu, do tej pory nie korzystałem z gotowych preworkoutów. Preferuję raczej tworzenie własnej kompozycji, w której obecnie jest cytrulina, AAKG, kofeina, kreatyna.Wcześniej korzystałem również z agmatyny, beta-alaniny oraz sporadycznie tyrozyny.

Przechodząc do samych wrażeń po, muszę przyznać, że czułem zdecydowanie większą pompę niż zazwyczaj. Zapewne za sprawą połączenia cytruliny i agmatyny. Pompa zdecydowanie większa niż przy AAKG i cytrulinie. Nie dorzucałem tutaj AAKG żeby sprawdzić jak spompuje samo PWO i było bardzo przyzwoicie.

Jeśli chodzi o koncentrację wynikającą z zastosowania DMHA (zgodnie z opisem na stronie sklepu), faktycznie, odczułem większe skupienie niż zazwyczaj. Porównałbym to do skupienia jakie zazwyczaj towarzyszyło mi przy spożyciu tyrozyny. Nie było jednak żadnych fajerwerków ani mocnego kopnięcia, więc jeśli ktoś tego się spodziewa to będzie zawiedziony.

W mojej opinii największą zaletą jest zawarta w produkcie agmatyna. Jeśli ktoś lubi poczuć solidną pompę to po tym na pewno ją odczuje, więc za te pieniądze poleciłbym zakup, bo w PWO V2 jest wszystko czego oczekiwałbym po przedtreningówce, 6g cytruliny, 1g agmatyny, 300mg kofeiny, skupienie płynące z DMHA i nie bawisz się we własnoręczne sypanie i kupowanie kilku osobnych puszek.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy
  • 4
@ciezka_rozkmina: Sam nie miałem okazji brać nic co zawiera geranium czy DMAA (chociaż kiedyś pewnie testowo kupie próbkę) więc nie wiem jaki towarzyszy temu stan ale po tej przedtreningówce nie było żadnej fazy ani mocnego wystrzału.

@Kasahara: To prawda, własny mix wciąż u mnie na pierwszym miejscu ale mi jeszcze się chce w to bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)