Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie #!$%@? slodyczy,produktow przetworzonych,fast foodow i bialego pieczywa.Rezygnacja z napojow gazowanych i slodzonych na rzecz wody


@wojciech-dyrets: Ale #!$%@?... wyglądam identycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a słodkiego nie jem wcale bo nie lubię. Napojów gazowanych też zero (pijam tylko kawę i wodę), jak już "muszę" się napić koli itp to piję pół na pół z wodą bo sama w sobie jest zbyt gęsta. Pieczywa też jem mało,
@dump może #!$%@? za dużo warzyw, że cię wywala i mięso kiepskiej jakości dużej ilości, do tego alko. Orzeszki i chipsy też są nie zdrowe. Do tego fuj, cola na pół z wodą xd ludzie myślą, że jedzą zdrowo, a wystarcza nasza polska dieta, pierogi i schabowy codziennie i robisz się gruby xd nie jest tak prosto schudnąć, szczególnie brzucha i jak jest już stary.
#!$%@? za dużo warzyw, że cię wywala i mięso kiepskiej jakości dużej ilości, do tego alko


@RustyJames: Jest dokładnie tak jak piszesz

o tego fuj, cola na pół z wodą

Mnie brzydzi sama konsystencja napojów gazowanych, rozcieńczanie sprawia, że da się to pić.

tobie poradze odrobine ruchu i nie #!$%@? smazonego


@wojciech-dyrets: I to pewnie zadziała. Piłem do arbitralnych rad internetowych doradców, którzy na podstawie ułamka danych wejściowych podają rozwiazanie
Panowie od pepsi mogło by mi tak brzuch #!$%@?? Szczerze powiedziawszy uzależniony od niej jestem w #!$%@? , albo od cukru? XD bo jak sie pepsi nie napije to sie majgam