Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to jest problem czatów, że czasem trudno się połapać co rozmówca miał na myśli ¯_(ツ)_/¯


@szpongiel: jak widać w tym wątku, dla tłumu gimboateistów to nie jest żaden problem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa: ja tak tylko wtrącę, może po prostu sie z nim spotkaj i zobacz czy jest nawiedzony czy nie. :) na wykopie są różni ludzie jedni mówią jedno inni drugie, a skoro napisałas że kilka dni fajnie się pisało to może warto sie spotkac i samemu to ocenić.
  • Odpowiedz
to "ciężko mi ocenić" to raczej do jej pytania czy jest jednym z tych co na siłę nawracają


@powaznyczlowiek: dokładnie o tym napisałem, to nie jest jasne postawienie sprawy, tylko raczej miganie się od odpowiedzi

więc chyba nie doczytałeś, albo nie zrozumiałeś, co chciałem przekazać.
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa nawet jakby nie próbował nawracać to dla mnie byłby skreślony od razu, bo:
A) będzie się trzymał mocno dogmatów wiary katolickiej, czyli seks po ślubie, brak mieszkania wspólnego przed ślubem itp.
B) nie będzie się trzymał dogmatów wiary katolickiej, co oznacza że jest kolejnym katolikiem na pokaz i wybiórczo podchodzi do zasad KK.
Sam nie wiem co gorsze ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@utopjec: miganie się od odpowiedzi powiadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak dla mnie to raczej próba grzecznej odpowiedzi na atak ze strony OP

Wyobraź sobie, że zaczynasz z kimś rozmowę i mówisz coś w stylu

- Jest kilka rzeczy, które warto żebyś wiedział. Jestem gejem i mam partnera - jeśli Cię to nie przeraża to już jest dobrze


i słyszysz w odpowiedzi

Ugh, mam nadzieje, że
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Paruwaruwa: zastanawiam się czy Ci którzy komentują, że opka to zło wcielone i odrzuca gościa który jest katolikiem doczytali do końca tą konwercację. Zapytała czy będzie na siłę ją nawracać, a On pisze że ciężko to ocenić czyli innymi słowy, że zapewne tak no to chyba widać, że gość ma nieco zryty baniak, bo co go obchodzi w co Ona wierzy
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek:

Ugh, mam nadzieje, że nie jesteś jednym z tych co chodzą przebrani z #!$%@? po ulicy i na siłę chcą zalegalizować pedofilię

No wcale to nie jest absurdalne przerysowanie xD Jak już chcesz porównanie, to coś w stylu "mam nadzieję, że nie jesteś jednym z tych co uważają mężczyzn za zło tego świata" czy coś w tym stylu.

Żeby nie było, nie twierdzę, że koleś ze screena napisał coś złego.
  • Odpowiedz
Ale to nie chodzi o to, że on jest gorszy, bo wierzy, tylko o to, że ja jestem dla niego gorsza, bo nie wierzę. Prawdopodobnie będzie też próbował jakichś sztuczek z nawracaniem mnie na jedyną słuszną wiarę.


@Paruwaruwa: Co za #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@ArekJ

ja mam prosta zasadę. Jak ktoś wierzy spoko, ale jak ktoś chodzi do kościoła co tydzień to odpuszczam.

Ja mam jeszcze prostszą: "Wierzysz? Nie idę z tobą do łóżka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A serio: uważam że każdy ma prawo wierzyć w co chce, daleko mi do wojującego antyklerykała, ale wyobrażenie sobie związku z osobą głęboko wierzącą jest złe na tak wielu poziomach że nawet nie wiem
  • Odpowiedz
@varmiok: Ale to nie chodzi o to, że on jest gorszy, bo wierzy, tylko o to, że ja jestem dla niego gorsza, bo nie wierzę. Prawdopodobnie będzie też próbował jakichś sztuczek z nawracaniem mnie na jedyną słuszną wiarę.


Ja #!$%@?ę, gorszego bullshitu dawno nie słyszałem. Sam jestem katolikiem i jestem w związku z ateistką. Jakoś żadnej stronie to nie przeszkadza, wystarczy tylko być normalnym człowiekiem. Niestety widzę po szyderze z katolików
  • Odpowiedz