Wpis z mikrobloga

wiedział. Jestem gejem i mam partnera - jeśli Cię to nie przeraża to już jest dobrze

i słyszysz w odpowiedzi

Ugh, mam nadzieje, że nie jesteś jednym z tych co chodzą przebrani z #!$%@? po ulicy i na siłę chcą zalegalizować pedofilię

i co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Ciężko mi to ocenić" dla mnie brzmi jak #!$%@? szczyt dyplomacji i świadczy o turbo opanowaniu.


@powaznyczlowiek: "Ciężko mi
  • Odpowiedz
Nie wspominając już, że KK dyskryminuje kobiety


@Aedemkun: niby w jaki sposób?
Skoro jest w stosunku do nich taki opresyjny to dlaczego spośród wiernych w Polsce 60% stanowią kobiety?

A największe prześladowania homo są w krajach arabskich. A Islam według lewicy jest spoczko i trzeba go kochać.

No i co z tego? To usprawiedliwia dyskryminację osób homoseksualnych przez KK?


To z tego, że sam przyznałeś, że masz poglądy lewicowe, więc kolega
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa: Uciekaj i tyle. Po jego odpowiedzi już masz pewność, że cały życie próbowałby różnych sztuczek żeby cię nawrócić na jedyną słuszną drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zagorzały katolik nie może być w związku z ateistką i tyle, to nigdy nie wyjdzie i prędzej czy później jedna osoba będzie musiała dostosować się do drugiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paruwaruwa: podziwiam ludzi którzy piszą że szukasz problemu na siłę, szkoda że przestali czytać tuż przed ostatnią wiadomością od niego która by im trochę rozjaśniła o co tu w ogóle chodzi xD
  • Odpowiedz
@Alex_Krycek:

niby w jaki sposób?

Serio tak trudno wymyślić? Choćby bardzo trywialny przykład - brak możliwości awansu w hierarchii.

Skoro jest w stosunku do nich taki opresyjny to dlaczego spośród wiernych w Polsce 60% stanowią kobiety?


Pomijając, że ludzie to generalnie idioci, to jeszcze jest np. kwestia wychowania. Jak od dzieciństwa cię ktoś nauczy, że tak trzeba to większość tych przyzwyczajeń nie będzie łatwo zmieniać, a to i tak przy śmiałym
  • Odpowiedz
@varmiok: Ale to nie chodzi o to, że on jest gorszy, bo wierzy, tylko o to, że ja jestem dla niego gorsza, bo nie wierzę. Prawdopodobnie będzie też próbował jakichś sztuczek z nawracaniem mnie na jedyną słuszną wiarę.


@Paruwaruwa: eee... gdzie w tym zrzucie jest cokolwiek na ten temat? Bo wygląda na to, że sobie uroiłaś - zarówno to traktowanie Ciebie jako kogoś gorszego, jak i to że będzie Ciebie
  • Odpowiedz
to sobie załóżcie swój #tinder, a nie marnujecie czas normalnym ludziom (°°


@Paruwaruwa: Myślę, że o wiele prędzej można taki zarzut zastosować wobec tych wszystkich dziewczyn, które "nie szukają żadnych ONS czy FwB", choć równocześnie "wiedzą, do czego ta aplikacja służy". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: nie tylko przez wypok, dużo lasek z neta ma jakieś problemy ze sobą (stwierdziłbym, że to taki żeński odpowiednik męskich przegrywów). Niech se chłopak (o którym jest mowa w tym wpisie) poszuka jakiejś normalnej dziewczyny w realu. Na takiego babsztyla nie warto tracić czasu
  • Odpowiedz
Serio tak trudno wymyślić?


@LemurChmur: wymyślić? od wymyślania problemów to jesteście wy! Ja staram się patrzeć na świat obiektywnie.

brak możliwości awansu w hierarchii.


W sensie w kościelnej hierarchii? Rozumiem, że zacząłeś troszczyć się o los katoliczek chcących robić duchową karierę w KK? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak od dzieciństwa cię ktoś nauczy, że tak trzeba to większość tych przyzwyczajeń nie będzie łatwo zmieniać, a to i
  • Odpowiedz
@Paruwaruwa: O czym Ty mówisz, przeznaczeni.pl działa od kilkunastu lat. Jak startowali, to byłaś jeszcze za młoda na kurs masturbacji według wskazań WHO. Mają zeswatanych tysiace par i małzeństw. Znam jedną dziewczynę, niespecjalnie religijną, która tam poznała swojego narzeczonego. Jednak spora część społeczeństwa ma też inne potrzeby relacji z drugim człowiekiem niż poruchać i to chyba nie jest szczególnie zależne od religijności
  • Odpowiedz
@Alex_Krycek:

wymyślić? od wymyślania problemów to jesteście wy! Ja staram się patrzeć na świat obiektywnie.


Nie wiem o jakich "wy" mówisz. Z tym "wymyślaniem", to żeś odwalił niezłego umysłowego fikołka żeby tak to zinterpretować.

Rozumiem, że zacząłeś troszczyć się o los katoliczek chcących robić duchową karierę w KK?


Nie na temat. Dałem ci pierwszy z brzegu przykład dyskryminacji kobiet w kk, a twoja odpowiedź to nie wiem, miało mi się zrobić
  • Odpowiedz
@varmiok: Ale to nie chodzi o to, że on jest gorszy, bo wierzy, tylko o to, że ja jestem dla niego gorsza, bo nie wierzę. Prawdopodobnie będzie też próbował jakichś sztuczek z nawracaniem mnie na jedyną słuszną wiarę.


@Paruwaruwa: Ech i to całe ułożone życie wraz z imionami Waszych dzieci #!$%@? strzelił :(
  • Odpowiedz