Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@varmiok:

@Barto_: mamy 21 wiek a ludzie nadal nie mogą zaakceptować że każdy człowiek może wierzyć w co chce, mieć poglądy jakie chce i robić co chce jeśli nie łamie to praw innego człowieka

No właśnie, np. mogą kisnąć z katooszołomstwa albo lewackiej logiki. Zabronisz się naśmiewać z głupoty? Coś słabo u Ciebie z tą akceptacją poglądów u innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Paruwaruwa #!$%@? od niego, będzie ci truł jakimś katolickim rakiem czy w niedzielę sobie nie poleżycie dłużej bo musi wstawać do kościółka XD albo seksy tylko po ślubie i tylko wtedy jak będziecie chcieli mieć dzieci, rodzice też pewnie obłąkani pod tym względem i gdy tylko nie pojawi się na niedzielnej mszy to go wydziedziczą a wieś będzie chciała spalić na stosie, pewnie też jak jest ze wsi to ma beke z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@shakerrti1: @dzek: jakby naprawdę nie chciał nawracać i nie nosił się z tą myślą, to napisałby wprost: "Wiara jest indywidualną kwestią, nie chcę nikomu nic narzucać." a nie "Tak czułem. Ciężko mi ocenić" xD


@Kwazariusz: chyba ci do reszty Mirko załadowało mózg xD przecież "tak czułem" jest do tego że chyba jednak jej przeszkadza, że jest katolikiem, a "ciężko ocenić", że ciężko mu ocenić czy nie uzna go za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Paruwaruwa: spróbuj go poznać, sama byłam w takiej sytuacji, tylko odwrotnej, i jakoś się dogadaliśmy. Ja chodzę do kościoła i wierzę, on nie!

@amethis: a ślub już był gdzie jedno chciało tylko cywilny, a drugie koniecznie kościelny?
Potem chrzest dzieci, gdzie jeden rodzic nie chce chrzcić, a dla drugiego to kwestia "życia i śmierci"?
No właśnie, np. mogą kisnąć z katooszołomstwa albo lewackiej logiki. Zabronisz się naśmiewać z głupoty? Coś słabo u Ciebie z tą akceptacją poglądów u innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: Acha czyli nie mogę wyrazić swojego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)