Wpis z mikrobloga

wychowywałem się w latach 90 i 00 i nie pamiętam, żeby ktoś w Polsce tak bóldupił o to, że w POLSKIM SERIALU "Rodzina zastępcza" tak się promuje adopcje NIE-POLSKICH dzieci, RÓŻNICE KULTUROWE i to jakaś POLSKA RODZINA ma AZJATKĘ I MURZYNKĘ w rodzinie

a dzisiaj niektórzy prawacy jak widzą osobę o ciemnym kolorze skóry, która gra w jakimś filmie to jest zgrzyt zębami, że to upadek białej rasy i chęć zniszczenia białego, heteroseksualnego mężczyzny xD

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #urojeniaprawakoidalne #whitegenocide
niochland - wychowywałem się w latach 90 i 00 i nie pamiętam, żeby ktoś w Polsce tak ...

źródło: comment_T78Bu5hhEClXIP55u687dwqwdROany6N.jpg

Pobierz
  • 71
@niochland: Jakby nie patrzeć to w serialu propaganda naprawdę była ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chodzi mi jednak o kolor skóry dzieciaków (mam to głęboko w nosie) tylko o odcinek, jak to Kwiatkowscy przygotowywali się do referendum unijnego. W odcinku pokazano Jadzię jako głupią wiejską kobietę, która jako jedyna z klanu Jacka Kwiatkowskiego nie chciała przystąpienia Polski do UE. Jadzia dała się przekonać do zmiany decyzji, gdy
@Psylon Z ust mi wyjąłeś. Jak to jest, że dawniej rację bytu miała rodzina zastępcza lub pomniejsze epizody, jak w niektórych serialach Polki znajdywały ciemnoskórych facetów, pojawiały się egzotyczne postacie i nikt nie miał z tym problemu.

Dziś, w dobie społeczeństwa informacyinego i rosyjskich środków aktywnych opinią publiczną można manipulować jak się tylko chce. Nawet wielu Polaków w Niemczech wierzy w te gwałty i jakąś niewiarygodnie wysoką przestępczość, choć większość nigdy nie
@Slucham_psa_jak_gra_: @niochland: @Erland_Rudholm:

Podsumowanie moich kilkuletnich obserwacji projektu ideologicznego o nazwie ,, Rodzina zastępcza'' następnie przemianowanego na ,,Rodzina zastępcza plus''. Na początku nikogo chyba nie zdziwi stwierdzenie ,że cały serial jest to tak naprawdę zakamuflowanym lewackim lobby. Jest to projekt ,który ukazuję w jaki sposób odchodzenie od lewackich manier życia społecznego ,kończy się powolną degeneracją rodziny , która przez cały czas jest odzwierciedleniem społeczeństwa w skali mikro. Centralną figurą
MartinMartinez - @Sluchampsajakgra: @niochland: @Erland_Rudholm: 

Podsumowanie moi...

źródło: comment_rsovgfLe301fBZzrqegynuZMu0pTLaZI.jpg

Pobierz
a dzisiaj niektórzy prawacy jak widzą osobę o ciemnym kolorze skóry, która gra w jakimś filmie to jest zgrzyt zębami, że to upadek białej rasy i chęć zniszczenia białego, heteroseksualnego mężczyzny xD


@niochland: to teraz zastanów się dlaczego tak się dzieje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niochland: objaśnię tylko, że dla większości prawaków nie jest problem spolszczanie kolorowych dzieci tylko zmurzynianie/islamizacja polskich dzieci (ewentualnie białych w ogóle).

Także Rodzina Zastępcza raczej nie narusza prawackich standardów. No chyba, że mówimy o skrajnych naziolach.
@niochland: Tutaj problemem jest co innego.
Ten serial był "autorski" (czy jak tam się to nazywa), czyli od początku był pomysł na to jakie postaci tam wstawić.
"Bóldupienie" dotyczy sytuacji, gdy wstawia się czarnego Geralta/Triss/Yen pomimo tego jak byli zdefiniowani w oryginale.
(Używam jako przykładu tylko wieśka, bo jest mi znany i dość prosty w użyciu jako argument)
Bo polacy nie maja zbyt duzej stycznosci z ludzmi innej tasy i dla nich kolor skory jest czyms waznym
Opieraja swoje zdanie na jakis statystykach, bo niby jakby mogli opierac je na obserwacji, skoro nie znaja ludzi o ktorych sie wypowiadaja.