Wpis z mikrobloga

A więc stało się!

Liczba subów na chwilę obecną:
- Michał Pol - 86 805
- Roman Kołtoń tzn. Prawda futbolu - 86 534

Nie oszukujmy się. Tendencja wzrostowa jest po stronie obecnego lidera i to już się nie zmieni. Wyobrażam sobie tylko trzask pękających czterech liter w domu pewnego pasjonata futbolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pilkanozna #youtube #pol #kolton #prawdafutbolu
MajowyWurst - A więc stało się!

Liczba subów na chwilę obecną: 
- Michał Pol - 86 80...

źródło: comment_kesFpssBrUtycsBreNmKk76cFGW4LgBd.jpg

Pobierz
  • 6
no bo Kołtoń jest dobry jako statystyk - wikipedię i footbal stats ma w mały palcu, ale jako youtuber jest fatalny i nudny. Ja nie lubiłem Pola jeszcze niedawno, ale jego live są spoko, dobrze się to ogląda - jako strim z youtuba właśnie, prowadzony przez dziennikarza. Kołotoń to taki koleś, co chce być fajnym, ale w głębi serca jest zgrzybiałym prykiem.
@chudziutki: Zgadzam się. Pol i Kołtoń dla ludzi na bieżąco interesujących się futbolem nie wnoszą żadnej wartości dodanej. Obaj gadają o tym co oczywiste i oklepane, z jedną różnicą: Pol robi to na luzie, potrafi zrobić atmosferę i nie ma się za niewiadomo kogo. Pasjonat natomiast ciągle podkreśla jaki to jego kanał jest merytoryczny i w ogóle, a od roku kręci filmiki ziemniakiem.
@MajowyWurst na początku lubiłem oglądać Kołtonia na YT ... teraz to jakaś porażka. Facet popadł w samozachwyt - jest irytujący. Niestety to nie przypadek. Im więcej o nim poczytałem (stosunek do ludzi podczas praca w PS, konflikt ze Stanowskim itd ) tym jeszcze bardziej go znielubiłem. Michał Pol czasami pieprzy i leje wodę, ale jest to wszystko takie jakieś ciapowato-sympatyczne i dobrze się ogląda.