Wpis z mikrobloga

@durielek2: Tylko tutaj objawia się inny problem - ze względu na totalną wolną amerykankę parkowania w Gdyni, w całym mieście mogą mieć "żniwa jak #!$%@?". Najwyraźniej nie są w stanie tego wszystkiego obrobić. Pewnie mogliby stać i polować, ale w praktyce oznacza to, że musieliby przypisać na stałe jakiś patrol do tej posesji... Jakąś budkę im postawić czy coś ;)
  • Odpowiedz
@Line-Storm: Najpierw przeczytałem "Kolejna ofiarą w Słupsku...". Później mi coś z Gdynią nie pasowało, jednak olśniło mnie dopiero po obejrzeniu zapisu z kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Line-Storm: Najgorsze w tym jest to, że u nas jak zwykle urzędasy wybierają rozwiązanie po najmniejszej linii oporu i najmniej wygodne dla ludzi. Normalnie zamontowaliby kamery, tabliczki, oznakowanie itd. Jakby przez miesiąc mandaty się sypały jak z rękawa to zaraz by się kierowcy oduczyli.
  • Odpowiedz
@Line-Storm: O matko... w taki podobny słupek sam uderzyłem i rozciąłem sobie dość mocno palec, naprawdę nie wiem jak to się stało, jeżdżę dużo rowerem, zawsze wiem gdzie słupek stoi, a tego dnia nie wiem co się stało, po prostu zahaczyłem kierownicą. Wstyd, do dzisiaj nie mam pojęcia jaką głupotę musiałem zrobić by w niego uderzyć, ale teraz jeżdżę uważniej i często wolę zjechać na chodnik i dostać tą stówkę mandatu
  • Odpowiedz