Wpis z mikrobloga

żadnych rombów o długości 100cm i szerokości 50cm, tylko widzę linię ciągłą na co najmniej 5 metrów wcześniej. Ja tam nie widzę żadnych pasów po 60cm, tylko pełnoprawne jednokierunkowe minimalne po 150cm


@abraca: Sądzę, że to nie jest linia ciągła tylko pokazanie jak liczyć szerokość pasa, na szaro pokazano po prostu część DDR której nie można wliczyć na poczet jej szerokości, nic tam nie ma o tym, że powinna być tam
R187 - >żadnych rombów o długości 100cm i szerokości 50cm, tylko widzę linię ciągłą n...

źródło: comment_nODLgxAAFp8IOWpf3w4xd95mCbqs2SES.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nikt z kalesoniarzy nie podejmie się czynu społecznego

@RobertKowalski: To będziesz miał wypadki z udziałem rowerzystów, którzy wjadą na wystające pozostałości po słupku. Ja bym to pomalował na różowo i dorobił jaja z różowych balonów. Jak by się media takim #!$%@? zainteresowały to może by ktoś ten słupek w końcu usunął.
  • Odpowiedz
Sądzę, że to nie jest linia ciągła tylko pokazanie


@R187: Sądzę, że to powinno być dokładnie opisane i stosowanie wymagane przepisami. Bo tak to i my i zarządcy mogą sobie dyskutować a czy to jest linia, a czy to jest do skali te 5m czy tylko do zobrazowania sytuacji itd.
Widzisz że to nie ma sensu?
Ruch niesamochodowy się robi na tyle skomplikowany ostatnio że wypadałoby zrobić porządek z przepisami, kto
  • Odpowiedz
@Line-Storm: Dobra, ale tak serio. Jest słupek, jest widoczny - fakt, sa białe linie, są widoczne - fakt. kolejny przypadek rowerzysty debila ktory nie patrzy na droge tylko wszedzie dookola, jest - fakt.

Jak mozna czegos takiego nie zobacyzc, to tak jakby ktos przez wysepke przejechal bo powiedzial ze nie zauwazyl bo jechal prosto a tu nagle cos na drodze sie dzieje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Line-Storm: nie rozumiem. Jaki problem postawić kamerke i łapać tych debili, którzy robiliby sobie parking na tej ścieżce? Ale nie, Janusz pomyślał i #!$%@? słupek na środku ścieżki (nie wcale to nie jest logiczne, ze ktoś się na nim kiedyś #!$%@? xD). Czemu ten kraj jest pełen takich upośledzonych ludzi???
  • Odpowiedz