Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpieczenia. Wrzucałem znalezisko na wykop.
Kupiłem następny, francuza żeby nie ukradli.
Ukradli #!$%@? felgi które kosztują szalone 800 pln sztuka NOWE. Zabezpieczenia, nic.
W tym kraju nie możesz mieć nic droższego bo ci ktoś #!$%@? lub #!$%@?.
Miałem kamerę z trybem parkingowym nagrywającą do 4 rano. Zobaczymy, ale policja i tak nic nie zrobi.
Sily nie mam już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #zalesie #motoryzacja #samochody #zlodzieje
WujekRada - Pół roku temu kupiłem samochód i ukradli mi go niszcząc bramę i zabezpiec...

źródło: comment_YVX2PeSkkQAWzdRxW8UAE2AxTzm1RyjT.jpg

Pobierz
  • 410
Miałem też takie akcje. Co istotne patolicja złapała złodzieja ale sędzina nawet nie zasądziła że ma zwrócić poszkodowanemu za ukradzione i zniszczone felgi i opony (taki geniusz że je pociął i sprzedał na złom... rzekomo).
Ja niestety rozwiązałem ten problem w końcu w następujący sposób - jeżdżę audi ale to audi nazywa się seat:), nie mam alusów tylko metalowe felgi z kołpakami. Jak na razie spokój.
Ale widoku Ci współczuję. Sam oczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@WujekRada: Nie chcę nic mówić, ale po zdjęciu widać, że mieszkasz w bloku, a samochód także nie za tani. Pewnie ogólnie wyglądał na najdroższy w okolicy, więc nie dziw się że to ciebie właśnie wybrali.
Takie rzeczy ludzie normalne trzymają w pancernym garażu przy domku jednorodzinnym. Albo w ścisłym centrum miasta w podziemnym chronionym parkingu.
tak swoją drogą, niestety bezpodstawnie bo bez oparcia o statystyki ale jednak, można odnieść wrażenie że skala złodziejstwa powoli ale ... wzrasta ! Ergo po całkiem niezłym wytępieniu przez policję, po zmianie metod dowodzenia na naciski na statystyki, zaczęto olewać trudne sprawy (bo niska wydajność, duży nakład pracy a tylko 1 efekt do statystyki) czego efektem było zbyt częste umarzanie spraw złodziejstwa. A to spowodowało że ... złodzieje poczuli się bezkarni bo