Wpis z mikrobloga

Siema, bardzo chciałem nauczyć się pływać ale nie mam kasy na trenera czy instruktora, nie znam też osoby która potrafi pływać sensownie. Czy jestem wstanie nauczyć się pływać chodząc samemu na basen, podpatrując innych ludzi i oglądając poradniki z yutuba ?
Dodam że jestem jako tako wysportowany, ćwiczę siłowo i jeżdżę na rowerze regularnie kilka lat. Aktualnie potrafię unosić się na wodzie na plecach i przepłynąć dwie długości basenu żabką z "zadartą" (wynurzoną) głową.
Chce znać zdanie osób które chodzą na basen i potrafią pływać.
#plywanie #basen #woda #sport #mikrokoksy
  • 8
@PonuryMruk: zdanie osoby która nie potrafi pływać i zna osoby które były na kursach: na twoim miejscu utopiłbym się już teraz w domowej wannie. po co to odkładać jak szkoda kasy na kurs z ratownikiem.
@PonuryMruk: teraz już jestem pewien że jesteś trollem. największa łamaga zrobi sobie lepsze czy gorsze jedzenie na gorąco bez zadawania sobie obrażeń. chwila paniki pod wodą jak nie jesteś oswojony w kontrolowanym środowisku i jesteś trup jak nie ma ratownika. wnioski zostawiam tobie. zastanów się nad sobą na czarnej.
@PonuryMruk: ogólnie miałem podobnie i sam nauczyłem się pływać kraulem dość dobrze, technika u mnie jeszcze kuleje ale spokojnie jestem w stanie przepłynąć 1-2km. Zajęło mi to niecały rok z tym że na basenie byłem 2-3 razy w tygodniu.
@PonuryMruk: Samemu nabierzesz złych nawyków, które później trudniej eliminować. Na prawdę, nie masz na parę lekcji pływania? To nie są jakieś duże pieniądze, a efekty będą lepsze i szybsze.