Wpis z mikrobloga

@HaloHet powinnaś czerpać dumę ze swoich osiągnięć. Są Twoje i zapracowalaś na nie. Brak dostrzegania tego przez garstkę spokrewnionych ludzi nie umniejsza Twoich zasług. Nie warto się porównywać do innych, zawsze znajdziesz ludzi z mniejszym i większym sukcesem niż Twój własny. Popatrz lepiej jak daleką drogę przebyłaś od czasu bycia dziewczynką ze słuchawkami :)

Trzymaj się ciepło Mirabelko i głowa do góry. Życie na pełen potencjał dopiero przed Tobą, a już przegoniłaś
Update: rozmowa na papierosku- „a moja koleżanka kojarzysz Agata ta co ma dwa kierunki studiów zaczynała ze mną w aliorze, przez HSBC teraz jest w innej korporacji I MA PROBLEM BO WSZYSTKO JEST PO ANGIELSKU

Ja- stara to jest normalne sama pracuje od 5 lat po angielsku.

Siorka- ale ona robi takie rzeczy ze to jest twoja praca razy 1000

Ja-stara co ty gadasz od 5 lat prowadzę firmę


@HaloHet: Wtedy
@HaloHet: kurcze, porypana akcja. Mega Ci współczuję bo mimo, że rodziny się nie wybiera to jednak to nie są jacyś tam ludzie tylko jednak najbliżsi :/
Przynajmniej jako Dorosła Osoba będziesz wiedzieć gdzie nie popełnić błędu jeśli miała byś mieć "bombelki".
Moje "dziwactwa" nasz zejście rodzina z czasem sama zaczyna akceptować a nawet po dłuższym czasie wspierać i dopingować więc może w procencie wiem jakie to jest okropne uczucie gdy się
@KTMZ: w sumie ma racje po czesci xD cwiczenie jakichs brzuszkow czy innych takich na kiju to strata czasu troche. fajnie ze sie ruszasz ale jak chcesz #!$%@? brzuch to idz na silke i pocwicz na wolnych ciezarach, miesien zrobisz wiekszy, a jak #!$%@? to i zrzucisz fat i sie odsloni
@HaloHet #!$%@?, mam to samo. Siostra mnie w sumie wspiera, ale mama to mi ciągle mówi, że się nie nadaję do niczego, tylko po to, żebym nie wyfrunął z gniazda. Jak jej powiedziałem, że jadę na studia za granicę to myślałem, że na zawał padnie xD
@Shatter: Nieprawda. Nigdzie nie napisanie zarabiam, przestawiam tylko sytuacje bo
Mi przykro- wydźwięk był taki ze poprostu każdy jest lepszy ode mnie i są ślepi na twarde fakty.
@puchaty_lis: właśnie nie jestem, bronię się tylko w takich sytuacjach gdy mówia ze lepszy jest ktos nawet nie potrafi mówić po angielsku a ja pracuje WYŁĄCZNIE w tym języku od 5 lat.

@krzy_glob: tak, prawda ale skąd ta ślepota? Na takie
@HaloHet: Trzeba było skończyć 2 bezużyteczne kierunki studiów i iść do gownopracy za 2400 ale przynajmniej masz UMOWĘ heloł xD

Boże jak ja to znam, załatwiam kontrakt z firmą wartą kilkadziesiąt milionów funtów, papiery, regulacje prawne i tonę rzeczy będąc nic nieznaczącym Polakiem na emigracji w kraju gdzie postrzegają nas powiedzmy... średnio, po czym dowiaduje się że hehe ale ci się udało. Rozumiesz UDAŁO się, jak przy rzucie kostką, albo grze