Wpis z mikrobloga

@HaloHet: Z jednej strony Cię rozumiem, ale ciężko mi zdzierżyć to, że piszesz "bądźmy dla siebie milsi, wspierajmy się bla bla bla... " i jednocześnie wypowiadasz się z pogardą o kimś, kto radzi sobie gorzej od Ciebie i zarabia mniej.
  • Odpowiedz
@Windows98: Fakt.
Rano wysyłam zamówienia zaległe z nocy. Różnie, w przedziałach między 10 a 13 mam luźniejszy czas bo zbierają mi się zamówienia, by się nie pieprzyć z każdym z osobna. To jesy moja „druga zmiana” popatrz w jakich godzinach i co wystawiam na mikro.
  • Odpowiedz
@Mia900: O SYARY NIE WYPOWIADAM SIĘ Z POGARDĄ kto ma wiedzieć ten wie co moja siostra #!$%@? ale nie to jest tematem tej wypowiedzi nie będę jej oczerniać i nigdzie tego nie
Robie
  • Odpowiedz
@HaloHet:

Wybacz, że odniosę się tylko do wybranych fragmentów.

Przekraczasz 20, zaczynasz biegać, zdorowo się odżywiać, zakładasz swój interes.

-Normalna rodzina; Uau, świetnie ci idzie, tak trzymaj!

-Moja rodzina; NIE SRAJ WYŻEJ NIŻ MASZ DUPE


Ha, moja rodzina również. Od małego: nie rób tego/tamtego, bo niebezpieczne. Nie idź z kolegami na zabawę, bo źle im się z oczu patrzy. Nie, nie próbuj startować w olimpiadzie, bo tam są same orły i
  • Odpowiedz
@lastro: Śmieszne jest to, ze dużo ludzi o to pyta.
Nie MLM nigdy w życiu, choć mój kumpel bawi się w Savre to się zastanawiam czy nie brać od niego i nie sprzedawać u sobie bo gość dopiero zaczyna swoją przygodę z wyjściem z etatu i mogłabym mu podbić sprzedaż ^^
  • Odpowiedz
@HaloHet: Nie mówiłam o Twojej siostrze, tylko o tej biurwie z "HSBC". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, że ten brak docenienia ze strony bliskich może Cię boleć (sama niegdyś przez to przechodziłam).

Taka rada:
Wszystko co robisz, rób przede wszystkim dla siebie, a nie dla poklasku innych. Powodzenia.
  • Odpowiedz
Mikro to portal ze śmiesznymi sprawkami i tak go traktuje ale dzisiejsza sytuacja tak mnie wyprowadziła z równowagi ze musiałam ze wygadać


@HaloHet: Mnie tylko czytając ciśnienie się podniosło.
W sumie to ciekawe, że w takim środowisku, z taką rodzinką wyrosłaś na ich kompletne przeciwieństwo (bo z tego co czytam siostra to kopia matki). Intrygujące, czemu u jednego dziecka rodzi się ambicja i otwarty umysł, a drugie tylko powiela schemat myślenia
  • Odpowiedz