Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaloHet: No nie wiem, to może zacznij żyć dla siebie? Żeby na starość nie uświadomić sobie, że całe życie robiłaś rzeczy których nie chciałaś, po to aby udowodnić coś ludziom, których nie lubiłaś.
  • Odpowiedz
@HaloHet: mam chyba to samo z teśćmi. To w sumie dobrzy ludzie, ale prości i trochę nie rozumiejący bieżącego świata, wychowani jako homo sovieticus gdzieś na wiosce i jak jest Ci dobrze to spoko ale głowy przypadkiem nie wychylaj. Na to co robię w Polsce w zasadzie nie ma zbytu i jest może kilkanaście osób certyfikowanych w PL - więc naturalnie praca w korpo. I zawsze jak się widzimy są pytania
  • Odpowiedz
Ja prowadzę firmę ale NIE MAM UMOWY O PRACE


@HaloHet: O skąd ja to znam. Ostatnio dostałem robotę w budżetówce (uop), trochę po znajomości. Wynagrodzenie wcale nie jest złe, ale i tak znacznie poniżej moich oczekiwań, ale ilość biurokracji i skostnienia organizacji mnie przerasta i generalnie od tygodnia siedzę na dupie i nie mogę się doprosić o zadanie, bo nikt nic tam kuźwa nie wie. Generalnie wziąłem tę robotę na przetrzymanie,
  • Odpowiedz
@HaloHet: Tak sobie poczytałem i myślę że problem leży głęboko w Tobie (sama wspominasz kilkakrotnie o kompleksach) i pieniądze nie będą w stanie go naprawić.
Po jaką cholere trzymasz się dalej tej rodziny? Oni nie chcą tego co Ty, nie rozumiesz? Są zbyt zamknięci na pewne rzeczy i jeżeli dalej będziesz próbować uszczęśliwić kogoś na siłę to źle to się skończy. Z tego co piszesz wynika, że zrobiłaś już wszystko co
  • Odpowiedz
Szacunek dla Ciebie za pomoc ojcu mocno.


@HaloHet: Nie mogłem patrzeć jak urabia sobie ręce po łokcie za grosze - nie potrafił wycenić dobrze swojej pracy. On jest prostym człowiekiem i szkoda mu było odmówić komuś biedniejszemu bo sam się tak wychował. Jednak musiałem mu wytłumaczyć, że jest chyba najlepszym specjalistą w regionie i normalnym jest, że fizycznie nie da rady postawić domu każdemu chętnemu. Siostra przyjaciela miała już za sobą
kezioezio - > Szacunek dla Ciebie za pomoc ojcu mocno.

@HaloHet: Nie mogłem patrze...

źródło: comment_R8ZwTOOpLll9Ndu93iGfeTFN1b8b5gHN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@HaloHet: świętokrzyskie/małopolskie, zależy. Już w lutym ojciec miał zamknięty grafik. Teraz z tego co wiem (siostra "ustawia" mu teraz budowy bo mam za mało czasu) to do sierpnia 2020 ma już brak miejsc. Współczuję mu ale wiem, że to jego pasja i on mógłby to robić nawet za darmo.
  • Odpowiedz