Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HaloHet: Smutne to co powiem, ale sraj na rodzine. Przynajmniej w tym aspekcie. Widać, że albo są mentalnie sporo niżej od Ciebie, albo Ci zazdroszczą i żal im dupę ściska. Jeśli potrzebujesz ich akceptacji i pochwały to spróbuj jakoś się pozbyć tej potrzeby (łatwo napisać, każdy potrzebuje dobrego słowa od osob na których zdaniu im zależy) ale po tym co piszesz, widać że to Ci sprawia duży ból.
@HaloHet: przestań chcieć udowadniać i przestań udowadniać. Rób swoje. Pogódź się z tym po prostu i ich kochaj, tak jak się kocha rodzinę, której jak mówi przysłowie "się nie wybiera". Jeśli naprawdę masz 20 lat to nie dziwię się, że próbujesz znaleźć uznanie w ich oczach, ale nie znajdziesz. W głębi duszy myślą: "#!$%@?, te same geny, te samo miasto, dlaczego ja mam źle a ona dobrze". Nie przejmuj się to
@HaloHet: Jak ja Cie rozumiem xD Zawsze wszystko w życiu robiłem po swojemu, mimo krzyków matki bo ona wie lepiej i „zrob po mojemu bo ja wiecej od ciebie zyje” i zawsze wychodzilem na tym dobrze a oni tylko przeszkadzali. Ojciec byl dobrym fachowcem budowlancem ale pracowal nielegalnie. Mial tyle ofert ze sie nie wyrabial. Zbudowalem mu „potężna” firme budowlana w regionie . Inwestowalem jego pieniadze, pisalem projekty, zakupilem mu mnostwo
@Windows98: Nie wiem skąd Ci się to wzięło bo mój niebieski jest 3 lata starszy o.O
Mikro to portal ze śmiesznymi sprawkami i tak go traktuje ale dzisiejsza sytuacja tak mnie wyprowadziła z równowagi ze musiałam ze wygadać bo siostra u mnie zostaje na noc wiec nie chciałam dusić w sobie twgo gniewu.
Nie wiem tez czemu uważasz ze mój niebieski jest „bardziej rozgarnięty” on pracuje normalnie na etacie, firmy prowadzę