Wpis z mikrobloga

@Lorenzo_von_Matterhorn: Da sobie radę, tu chodzi o dostrzeżenie wprowadzenia zmiany i sposoby adaptacji do nowych warunków. Najczęściej problemy w działaniu organizacji widzą osoby, które w tej organizacji pracują od niedawna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Oszaty: o #!$%@? ja płacę 2,5 k zł za 6 m-cy praktyk (nie prawo) i narzekam że mój opiekun #!$%@? sprawdza moją pracę, bo sam więcej błędów wychwytuje niż on, ale 10k zł poprawiło mi humor ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oszaty: ja za obowiazkowe praktyki w panstwowym szpitalu tez musze placic, wiec nie wiem skad zaskoczenie (a, i sa szpitale ktore akceptuja tylko studentow z wybranej uczelni - czyli nie jestes z niej, a chcesz zrobic praktyki, to jezdzij do innego miasta smieciu studencie)
  • Odpowiedz
@Oszaty:
Ja #!$%@? xdddd jak czytam te komentarze to nie wierze jakie to polskie społeczeństwo jest #!$%@? jak w tym kraju ma być dobrze?

Płacenie za praktyki w kancy to rak, sam pracuje w kancelarii jako praktykant za stawke 600-700 zł/miesięcznie.Nigdy mi przez myśl nie przeszło, że mam placic za praktyki haha, na kilku rozmowach spotykałem się z tym, że mecenasi oferowali praktyki za darmo, ale mnie nie interesowalo.

Koniec z
  • Odpowiedz
@Oszaty: Na grupie prawnej padła przekazana odpowiedź mecenasa, że ta informacja była żartem i miała na celu jedynie właśnie zrażanie studentów do zapychania skrzynki mailowej z pytaniem o możliwość odbycia praktyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niezły sposób, trzeba przyznać.
  • Odpowiedz