Wpis z mikrobloga

@maszpozdro: haha, dobry sposób na niszczenie młodym ludziom ambicji i utrwalanie stereotypu starych dziadów przyklejonych dupami do stołków / janusza, który jeździ na garbach niewolników w polu, nie ma co ( ͡° ͜ʖ ͡°) szanuję mecenasa w takim razie za zwrócenie uwagi na ten palący problem rynku pracy.
@kawazrana: polecam poczytać sobie sjp co oznacza słowo "uzyskać" skoro masz taki problem ze zrozumieniem mojej wypowiedzi. I owszem - wiem nawet troszkę więcej pewnie niż Ty na ten temat :)) a na przyszłość, to polecam nieco hamować swoje wypowiedzi, bo buractwem aż bije po oczach :)
@blackcurr4nt:

wiem nawet troszkę więcej pewnie niż Ty na ten temat

Nie wiesz nic. Zdanie:

żadne odkrycie, od dawna wiadomo, że aplikację albo uzyskujesz poprzez kontakty albo poprzez opłatę

jest z gruntu fałszywe. Na wielu poziomach. Aplikacji się nie "uzyskuje", można co najwyżej pozyskać patrona. Nie są do tego potrzebne od 2005 roku żadne "kontakty", a tym bardziej "opłata" (sic!). Patrona można wychodzić samemu po kancelariach, można pisać do ORA,
@opkahopka:

praca niegodna to jakakolwiek praca fizyczna, np praca w restauracji czy jako sztaniarz

@Lorenzo_von_Matterhorn:

chodzi o obsługę ksera, wożenie pism do sądów, odbieranie telefonów

takimi czynnościami zajmuje się pracownik administracyjny, a jeżeli nie stać to albo sam prawnik robi albo niech idzie do normalnej roboty

@Oszaty:

bo życie prawników w pl to nie serial amerykański

trzeba zapieprzać po godzinach a kasa w wieku 35 lat na poziomie pracownika
@Lorenzo_von_Matterhorn: xDDDD. Ty byles czlowieku kiedykolwiek na praktykach w kancelarii? Taka jest prawda ze w 9 na 10 kancelarii kazdy ma praktykanta w dupie. Przeszkolenie odbywa sie w taki sposob, ze przez tydzien sprawdzaja Ci to co robisz tlumacza i omawiaja w 5 sekund, a potem robisz swoja robote, nie wiedzac, ze robisz zle czy dobrze bo nikt Cie nie raczy o tym poinformowac.

Robisz wszystko w kancelarii, oprocz najciekawszych spraw,