Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy co za akcję odstawiłem z koleżką XD Jestem na emigracji w #niemcy już 2 rok, no i jakoś po roku chodzenia na kurs językowy jak już całkiem spoko ogarnąłem Niemiecki zacząłem sobie rozmawiać z takim Rumunem (też z kursu). Ziomek okazał się naprawdę spoko, zaprzyjaźniliśmy się. W zeszłym tygodniu zaczeliśmy sobie rozmawiać o zwiąkach itd, wcześniej nie poruszaliśmy za bardzo tego tematu. No i wyszło, że jest prawiczkiem, powiedział, że laski go non stop zlewają, a w Niemczech ma jeszcze gorzej niż u siebie w kraju. No to ja jako dobry kolega wpadłem na pomysł, że trzeba coś z tym zrobić. Powiedziałem mu, że nasze wspaniałe witaminki lubią egzotykę i obcokrajowców i zapytałem, czy może chciałby polkę na pierwszy raz. Stwierdził, że czemu nie. Umówilśmy się, że on będzie udawał Włocha, mojego dobrego kolegę który przyjechał do mnie na urlop, zobaczyć jak jest w Niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°). Umowa była też taka, że jak zlokalizujemy jakieś polki to rozmawiamy po Angielsku. No więc poszliśmy w piątek do klubu ale na marne, nie słyszałem nigdzie języka Polskiego, napiliśmy się trochę i pojechaliśmy do siebie do domów. W sobotę drugie podejście, tym razem podszedłem z ziomkiem zamówić shoty, przy barze siedziały 2 fajne typiary i rozmawiały po Polsku, więc automatycznie do kolegi zacząłem zwracać się po Angielsku. Zagadałem do nich z pytaniem czy nie napiją się z nami, zgodziły się. Okazało się, że jedna z nich była z chlopakiem a druga sama, przedstawiłem im swojego kumpla wkręcając, że nazywa się Matteo, dziewczyna która była sama mocno zainteresowała się moim kumplem (swoją drogą okropnie gadała po angielsku) chwilę pogadaliśmy okazało się że wolna laska ma na imię Wiktoria ma 17 lat i jest z Konina a druga to 19 letnia Kamila z Ostrołęki. Posiedzieliśmy tak jeszcze chwilę i przyszedł chłopak Kamili, zapoznał się z nami i zabrał ją do tańca. Wiktorii też chyba się nudziło bo wzięła mojego kolegę. Przyglądałem się im z 10 minut no i około po tym czasie zaczęli się lizać XD Nie potrwało to długo, wyszli z klubu i pojechali do "Matteo" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z racji tego, że osiągneliśmy cel, również wyszedłem z klubu i pojechałem do domu. Na drugi dzień około 13 kolega do mnie dzwoni i mówi że całą noc bolcował tą małolatę i że było zajebiście, w zamian postawił mi jägermeistra i powiedział, że kiedyś możemy przejechać się do Rumunii to też sobie pobzikam bez problemu, podobno nawet nie muszę udawać kogoś innej narodowości niż jestem naprawdę heh
Taki kolega jak ja to skarb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wygryw #chwalesie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16