Wpis z mikrobloga

List Strudzonego Intrudera do wykopian.

Intruder na deload kuszony

Wtedy Sebastian Kot wprowadził Intrudera na DELOAD, aby był kuszony przez diabła. A gdy ten odpuścił czterdzieści treningów max effort, odczuł w końcu głód treningu. Wtedy przystąpił kusiciel i rzekł do niego: "Jeśli znasz się na niuansach technicznych wyciskania leżąc, spraw, żeby Kasahariusz zaczął wyciskać 100kg+" Lecz Intruder mu odparł: "Napisane jest, nie samą techniką stoi wyciskanie leżąc, lecz coraz większą hipertrofią, pompowaniem volume i budowaniem gpp, które przychodzi z długim czasem". Wtedy wziął go diabeł na komercyjną siłownię i rzekł "Jeśli jesteś najsilniejszym mirkiem, spraw by ci ludzie poczuli ogień [a właściwie bitewny szał], a nie lekko trenowali" Odrzekł mu XXL: "Powiadam ci, nie potom zgłębiał wiedzę od MISTRZÓW, aby przekazywać ja słabym heh lol." Jeszcze raz wziął go diabeł do swojego domu w górach na kuszenie, pokazał trenbolone, peptydy, prohormony i knee sleeves ze szczerego złota i rzekł do niego "Dam ci to wszystko, jeśli odpuścisz nauczanie wykopian". Na to odrzekł mu Intruder "Z ciekawości jaki wzrost?" Wtedy opuścił go zrezygnowany diabeł, a oto Kasahariusz klęknął przed nim i zaczął wiązać mu knee wraps.


Dzis nie tekst z Pisma Swietego, ale z innych madrych ksiag - co ciekawe, nie ja jestem autorem XD

Trening skromnie, chyba bede chory niedlugo, zero sily.

Bench T&G
102,5 x 5
https://www.youtube.com/watch?v=0qb0i-Ilpww&feature=youtu.be

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - List Strudzonego Intrudera do wykopian.

Intruder na deload kuszony

 Wt...

źródło: comment_h7F76ixM6brNrtr63la1yiWcOHl2wfFa.jpg

Pobierz
  • 24