Wpis z mikrobloga

Dzisiaj szósty post ze specjalnej serii: Próba replikacji pełnego Protokołu Feldmana. Pierwszy post z wyjaśnieniem tutaj.

Dzisiejsze śniadanie: Ćwierć kilo drobiowej wątróbki duszonej na maśle klarowanym, jajecznica z 10 jaj z tym samym masłem klarowanym, kabanosy, sól.

Drugie badanie za mną. Rusza część wysokokaloryczna. (σ ͜ʖσ)

#gotujzwykopem #feldmanprotocol #eksperyment #medycyna #dieta #cholesterol #cholesterolboners #keto #lowcarb #carnivore #zerocarb #dietakarniwora
Pobierz anonymous_derp - Dzisiaj szósty post ze specjalnej serii: Próba replikacji pełnego Pr...
źródło: comment_CrDnLbcXGDe56cbNVseF0hja6GEsO5qU.jpg
  • 14
@anonymous_derp: jest to dla mnie tak obrzydliwe, że czasami nawet nie jestem w stanie wziąć na widelec i spróbować... zrobilam całą miskę wątróbkowego pate i #!$%@?łam tydzień później, bo nie ruszyłam. Być może dlatego, że moje koty to jadły (a teraz mój pies dostaje), to w moich oczach to jest taka pasza dla zwierząt, w dodatku śmierdząca. Moim kolejnym patentem będą mrożone mini-kawałeczki wątroby wołowej, a potem zostaną już tylko kapsułki
@BarkaMleczna spróbuj zjeść z jabłkami, ja też nigdy nie lubiłem wątróbki bo dziwne jest to w smaku dopóki nie spróbowałem no właśnie z jabłkami XD
Co nie zmienia faktu że na samą myśl by zjeść z cebulą mam odruch wymiotny XD