Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: #!$%@? wasc i to poważnie, Łotwa to bida aż piszczy i najszybciej wyludniajacy się kraj w UE, masa zebrakow w Rydze a poza Ryga wyludniajacy się wioski, emerytury po 250- 300e i nie przelicza bo najtańsza mała pizza to 9e. Litwa tylko trochę lepiej od Łotwy. Podaję tylko przykład cen żebyś się do tej pizzy nie dopisał za mocno to ceny w rossmanie czy spożywa też drożej niż u nas.
@Deska_o0: gdzie bywasz, w Rydze? Dysproporcje pomiędzy Ryga a dyneburgiem czy prowincja są wiele większe niż Warszawa a prowincja w pl więc Twoje doświadczenia mogą być słabo miarodajne ja bywam raz dwa razy do roku ale od 25 lat, mam tam bliska rodzinę i dokładnie wiem jak się tam żyje, więc zwyczajnie #!$%@? przez wielkie P mówiąc że jest tam wyższy poziom życia niż w pl ziomus.
@Deska_o0: '' wspomniałem firma z którą współpracuje nie schodzi z pensjami poniżej 5k'' no to Ci dopiero analiza rynku xD Ty masz chyba 30k za takie zajebista wyciąganie wniosków ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro i z fartem mordeczko, do zobaczenia na emigracji w tej mlekiem i miodem płynącej krainie. Tylko się spiesz bo jak wszyscy Polacy zobaczą jaki tam dobrobyt to się nie dopchasz. Elo.