Wpis z mikrobloga

nie wiem o jakiej firmie mówisz, jaka ma strukture, czym się zajmuje. Trudno powiedzieć. Jak pisałem, brak doświadczenia IT/księgowość/finanse itp


@SanczezG: Czasem do IT potrzebują bez doświadczenia ale nie możesz prosić o 3k na rękę....
@SanczezG: Jeśli konkretnie nie napiszesz co potrafisz, jakie masz wykształcenie i do jakiego działu chcesz aplikować ja na pewno ci nie pomogę. Pojawiają się tutaj nagminnie takie zapytania jak Twoje. Wam się wydaje, że praca w korpo to po prostu praca w korpo. Praca w IT jest inna, niż w logistyce, finansach, księgowości, łańcuchu dostaw, kadrach, call center, marketingu, dziale prawnym, dziale tłumaczeń...

Skąd mam wiedzieć co mam ci polecić? W
@Lychguard już teraz mam ponad 3k na rękę...

@Rupertciak dziękuję za jedną z niewielu bardzo konkretnych i rzeczowych odpowiedzi jakie dostałem w internecie.

Wyksztalcenie wyższe magisterskie zupełnie nieadekwatne.

Co mnie interesuje: procesy, kontrola jakosci, operacje.

Doświadczenie:
Przed korpo ponad 2 lata urząd miejski, zakres prac niezwiązany z korpo, znienawidzona SM, natomiast praca dająca dużo umiejętności przydatnych lub plusujących później. Po drodze 2 awanse, pochwały, nagrody za wzorowe wykonywanie obowiązków.

Korpo ponad 2
@SanczezG: probuj do takich firm jak UBS, HSBC, State Street, Aon, Heineken, Akamai w Krakowie do działów proces, internal control. Popatrz tez na PepsiCo w Krakowie - szukają teraz ludzi z Twoimi doświadczeniami. W Katowicach - Accenture, TUV, SGS, Guardian Industries i Mentor Graphics.
@Rupertciak do UBS składałem CV chyba 3 razy i to w pozycję związana z tym co robię teraz, 3 razy odrzucana. Popatrzę na Katowice, dzięki za nazwy. Spróbuję też znowu UBS.

Pytanie, czy na rozmowę do Krakowa musiałbym jechać osobiście też? Nie ukrywam że to się wiąże z urlopem u mnie a o to ciężko teraz. Nie orientujesz się?