Wpis z mikrobloga

Hej, nie owijając w bawełnę, z racji swojej pracy nie mam za bardzo czasu zaglebic się w temat siłowni i diety, aktualnie 189 cm i 93 kg, 28 lat. Wróciłem na siłownię po dłuższej przerwie, co do ćwiczeń samouk, bez jakiegoś planu treningowego i większej wiedzy, trening 2-3 razy w tygodniu, raczej chodzę po to aby ruszyć dupe i nie mieć wyrzutów sumienia, że nic ze sobą nie robię. Chciałbym w końcu, aby siłownia przynosiła jakiś efekt, skoro i tak poświęcam na to czas, zwiększyć siłę, zrzucić kilka zbędnych kilogramów i generalnie poprawić kondycję fizyczną i budowę ciała. Moglibyście polecić jakiś portal, trenera online, gdzie na podstawie jakiegoś wywiadu ze mną, zdjęcia mojej sylwetki, opracuja dla mnie jakiś plan treningowy i dietę w oparciu o wyznaczone cele? W necie sporo takich stron, każda lepsza, ale czy ktoś sprawdził i mógłby z ręką na sercu coś lub kogoś polecić? Nie ukrywam że taka wersja online napewno jest mniej obciążające budżet, dlatego w tym kierunku chciałbym pójść, albo może istnieje jakieś kompleksowe kompendium wiedzy na temat siłowni i diety, które pomogło by mi coś samemu ogarnąć? Wszelkie porady mile widziane, mam nadzieję, że kiedys będę mógł się pochwalić swoją przemiana #dieta #mikrokoksy #silownia
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NooB1980: kasę mam oddać za to że komuś się nie chce trzymać diety czy ruszać dupę lub podjada po nocach?
XD
Jak ktoś trzyma się wytycznych ma efekty
A jak chce być mądrzejszy od trenera to widocznie nie potrzebuje go i po pełnym miesiącu koniec.