Wpis z mikrobloga

@eternal_slavo: to już kwestia interpretacji.

Przyznam, że ja jestem w takich tematach minimalistka i chociaż wraz z kolegą robiliście przytyk do tego że jesyem kobieta i zapewne mam dużo butow, to nie trafiliście, bo nie mam ani dużo butow, ani torebek ani nie kupuje co chwilę nowych ubran.
I o ile nie wnikam na co ktoś wydaje swoje pieniądze, o tyle ciekawi mnie po prostu na co komuś okres tam egzemplarzy
@agaja: Te moje przytyki, to nie były przytyki, a przykłady. Przyznaję, że zobrazowanie tego za pomocą butów i torebek było stereotypowe, ale chodziło jedynie, żeby do czegoś to porównać, a chyba najłatwiej różowemu to wytłumaczyć właśnie na podstawie tychże, bo nawet jak sama nie przykładasz wagi do butów i torebek, to pewnie masz koleżanki, które już wagę do tych akcesoriów przykładają, a wtedy równie dobrze możesz je zapytać po cholerę wam
To jest możliwe, żeby to była aż tak łatwa iwenstycja na pomnożenie o 200-300% w 2 lata kapitału?


@eternal_slavo: ba. Wchodzisz do salonu np. Pateka czy Rolexa, kupujesz stalowego nautilusa czy daytone, wychodzisz i wrzucasz na chrono24 za 2x tyle i od razu się sprzedaje.

Wiesz gdzie jest haczyk?

Nikt ci w salonie ich nie sprzeda. Musiałbyś mieć u nich GRUBĄ historię kupowania cygańskiego szmelcu tzn. złotych modeli z diamentami, których
@diogene: Generalnie podobnie sprawa się ma z limitowanymi edycjami supersamochodów. Ford GT, LaFerrari, McLaren P1 i wiele innych. Musisz dać się poznać ludziom zarządzającym daną marką. Pójść do salonu McLarena, kupić wszystkie dostępne aktualnie modele, ale nie golasy, a totalnie dopasione we wszystkie możliwe opcje, tak aby ich cena była o 1/3 wyższa niż wyjściowa. Do tego wziąć je w jakichś odjechanych kombinacjach koloru nadwozia i wnętrza, bo wtedy prędzej zwrócą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OnufryZagloba: zróżnicowana na pewno, chyba o to chodzi prawda? Kilka modeli jest słabszych ale każdy zakup miał w swoim czasie sens. Nawet parnis na perlonie nabrał sensu i nosi się bardzo fajnie :)

1. Zelos Swordfish bronze
2. Seiko sna411
3. Parnis flieger czy jakkolwiek go nazwali, wersja z szafirem. Nie kupuj na ali bo to słabe składaki.

Zerknij na moje konto to większość zobaczysz na nadgarstku z bliska

@masz_fajne_donice: