Wpis z mikrobloga

@SiDi: Nie odmawiam mu inteligencji czy wiedzy, ale wolę go pamiętać jako śmieszka i gościa od niewyszukanych żartów niezbyt wysokich lotów, które jednak zawsze były trafione w punkt, więc bawiły do łez.
@Pangia: No i podobnie zachowuje się w DD TVN. A przynajmniej jak kiedyś to oglądałem i już tam się pojawiał, to dość precyzyjnie i śmieszkowato się wypowiadał. No i śniadaniowa telewizja to jednak troszkę powagi musiał zachować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nilbog: Właśnie! Dlaczego nie mogę zobaczyć znów Hypera w telewizorni???? Same nudne programy, tylko o polityce, a jak coś z dzieciństwa, to tylko powtórki starych bajek (które uwielbiam, ale można się znudzić)...
@blablaelotrzydwazero: w telewizorni zobaczyć nie można i już chyba nie będzie możliwe w ogóle. Wszystko rozchodzi się o to, przynajmniej z tego co słyszałem z wywiadów z byłymi pracownikami Hypera, (i mówili zazwyczaj z ciężkim sercem (,); nie oszukujmy się ale ta telewizja miała O G R O M N Y potencjał i szansę na przyszłość, co zresztą widać teraz na przykładzie Polsatu) że przyczyną upadku była