Wpis z mikrobloga

W przypadku kota poza Maine Coon (który zachowuje się jak pies trochę) i może jeszcze norweskim leśnym to w sumie wszystkie sierściuchy zachowują się tak samo podle i są podobnego rozmiaru, więc równie dobrze można znaleźć coś gdziekolwiek poza hodowlą xD No w każdym razie nie ma 70kg kotów domowych, które odgryzą ci głowę.


@geuze: widać mało masz do czynienia z kotami. Ja mam 2 koty tej samej rasy i każdy
  • Odpowiedz
ogłoszenia na olx są w pełni darmowe, bez znaczenia w jakim dziale wystawiasz.


@Tamozaplotem: Nie prawda. W wielu kategoriach, może nawet we wszystkich, jest określona darmowa ilość ogłoszeń w danym miesiącu, a za następne trzeba płacić. W kategorii "car audio" jest jedno darmowe ogłoszenie na miesiąc.

Tez szukałam ostatnio auta to babeczka chciała mi sprzedaż z miękkim dowodem :)

@Tamozaplotem: Co to jest miękki dowód?
  • Odpowiedz
znam ludzi -pasjonatów, którzy mają adoptowane psy oraz spełnione powyższe cechy, więc to mit, że trzeba kupić.


@wykop14: ale trzeba się na tym zwyczajnie znać i najlepiej mieć doświadczenie z psami, bo w opisy charakteru ze schroniska czy fundacji nie zawsze jest co wierzyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

widać mało masz do czynienia z kotami.


@13czarnychkotow: wystarczająco dużo. Oczywiście, że są różnice charakteru między rasami, ale
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: no może trochę przesadziłem z tym "to wszystko jedno", ale wciąż uważam, że te różnice są dużo mniejsze niż u psów (no i dochodzie prawie-identyczny rozmiar, kot nie będzie ważył 70kg). Mój poprzedni kot bał się własnego cienia, a obecny cóż... Jest największym bydlakiem na dzielni i inne koty tylko przemykają po płocie xD
  • Odpowiedz
@geuze: ale ja nie mówię o wyglądzie, chociaż u kotów też wygląd potrafi mieć znaczenie (długa sierść, lub brak sierści), ale aż takiej różnicy faktycznie nie ma jak u psów. Co nie znaczy, że na fizycznych cechach ludziom nie zależy. To, że nie przygniecie Ci dziecka ciężarem nie oznacza, że nie chcesz na przykład mieć mniej sierści w domu, albo dziecko nie jest uczulone.

Ale mi przede wszystkim chodzi o charakter.
  • Odpowiedz