Wpis z mikrobloga

mega warunki, pierdłem xD jedz zobacz te mega warunki jak zwierzaki siedzą upchane w jednym pokoju gospodarczym i jedzą własne gowna


@POTEZNA_HAUBICA: przecież ty opisałeś hodowlez takich ogłoszeń jak u opki. Jak sprzedajesz miot za 300-400/sztuka to masz #!$%@? we wszystko byle sprzedać (jak najniższy koszt po twojej stronie ma być) przy hodowli gdzie za sztukę masz 2-4k i kliencie który jest świadomy to trochę inaczej wygląda
  • Odpowiedz
@Marek1991 dlaczego napisałeś to dwa razy i jeszcze mnie wołasz? Jak dla mnie zwierzęta powinny być wolne i nie pochwalam w ogóle czegoś takiego jak zawłaszczanie sobie czyjeś swobody dla swojego widzimisię, co innego było kiedyś jak zwierzęta pełniły istotne funkcje w cywilizacji, teraz to głównie ozdoba i biznes, niestety
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem Ależ mnie w***wia takie generalizowanie i stawianie się w roli obrońcy zwierząt. "Nie kupuj, adoptuj"? Bo co?
Mam trzeciego kota, dwa poprzednie znajdy dachowce, trzeci jest kotem syberyjskim kupionym jak to mowisz w "nieoficjalnej hodowli". Hodowla ta okazała się ogromnym domem z wieloma zwierzętami, kazde z nich bylo zadbane i szczesliwe. Mój kot jest w pełni zdrowy, ma się cudownie i nie ma żadnych symptomów tego, że pochodzi z nieoficjalnej hodowli.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jest legalna, ale te ptaki muszą być zarejestrowne, a w ogłoszeniach które podesłałam najpewniej nie są, gdyby było to nie zostały by nazwane nimfami które są jednymi z kilku ptaków egzotycznych w Polsce które rejestracji nie potrzebują
  • Odpowiedz
wolę kupić ładnego psa czy kota z tzw ‚pseudohodowli’ niż brać byle co ze schroniska. Jeśli nie macie co robić z takimi zwierzętami to czas się ich pozbyć, zamiast wciskać je ludziom grając na ich emocjach.

Kombinatorstwo i cwaniactwo w tym kraju to chleb powszedni, więc na rynku jest spory wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie i nie wyrasta z tego niewiadomo co, chyba że ktoś przycebuli po całości.


@basalyk44: Ale
  • Odpowiedz
@Tamozaplotem: posiadam w rodzinie 4 psy (14,12,6,4 lata) jednej rasy które są na podwórku lub w domu, traktują je jak członków rodziny ponieważ nawet śpią na łóżkach i nie mogą ich sprzedać bo należy tylko adopotować psy? Jeżeli ktoś chce psa danej rasy a nie chce płacić 2-5tys zł to jest opcja dla nich. Teraz zrobiła się moda na adopcje i to już zaczyna być chore bo nie można mieć psa
  • Odpowiedz