Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomóżcie mi jak się uporać z niespełnionymi marzeniami Ojca?

Zacznę od początku, od jakiś 5 lat ojciec chce w końcu porzucić ten #januszex i otworzyć własny biznes, lecz jest to człowiek bez zainteresowań/hobby. Jedynie co go interesuje aby zrobić biznes i zarabiać na tym pieniądze (niestety tak pięknie to nie wygląda). Dawałem mu kilka propozycji, aby zainteresował się franczyza, lecz jedyne co mu przyszło do głowy to żabka, która akurat w tamtym okresie miała sporo afer, że jest nie nierentowna i ludzie muszą pakować tam sporo pieniędzy. Pozniej tylko pytał, o jakiś "złoty plan" coś tam zawsze rzucałem co jest akurat popularne, i temat znikał na 1-4msc, aż do teraz kiedy to mówi, że ma już dość, i co chwile gada o nowych jego pomysłach. Tylko własnie, jedynie gada...

Ja już mam dość słuchania o tym, a czemu akurat do mnie się zwraca ? Sam nie wiem, jedyne co mi przychodzi do głowy, to jak brakowało pieniędzy na jakieś ciuchy/eventy, to inwestując małe kwoty potrafiłem zarobić jakieś tam sumki. (Za czasów podstawówki miałem swoją serwerownie do cs'a i przychodziło pare stówek na konto Mamy. Trwało to max 6msc.) I tak co jakiś czas.

Co mam zrobić aby nie popsuć relacji z Rodzicami ?

#przemyslenia #praca #pracbaza #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak chcesz sobie popsuć relacje to przekuj to gadanie w rzeczywistość. To nie gadanie tylko zwykłe pierd...enie typowe dla klasycznego p0laka który nic nie robi ale wyliczyć innemu i snuć sny o potędze to potrafi. Jak by się miał zabrać do roboty to zaraz by było że za ciężko, za trudno, itd itp. Po prostu olej to gadanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najważniejsze, czy Twój tata nadaje się do prowadzenia biznesu. Wiele osób chciałoby zostać np. piłkarzami, aktorami, czy prowadzić swój biznes, ale nikt nie zastanawia się nad tym ile poświęcenia ten "sukces" wymaga. Niestety prowadzenie firmy nie jest takie proste i wymaga posiadania w sobie choć odrobiny cech przedsiębiorcy. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy Twój tata gotowy jest zajmować się firmą 24/7, potrafi pracować w stresie i podejmować (najczesciej) dobre decyzje oraz