Wpis z mikrobloga

@JanekGreen: sorry ale nie wierze ze jakas teresa z radomia bedzie jechala 400km po glupie nintendo, wiec o co chodzi? I sorry ja bym sie poczul jak ostatni idiota i buc piszac cos takiego, kupuje 10-15 plyt z muzyka w miesiacu, w wiekszosci uzywki, czyli co mam pisac do kazdego sprzedajacego zeby wyslal mi film czy cala plyta sie odtwarza bez zaciec? XD
@Monialka: widze ze cebula olxowa mocna tutaj, skoro dla was normalne jest zebranie #!$%@? gilmikow zeby sie "upewnic" skoro jest w ogloszeniu opisane ze caly zestaw sprawny to jak ktos mi wyslaluje z takim gownem to jakby mi naplul w ryj :)
@JanekGreen: Byl, skoro ktos z gory traktuje mnie jak oszusta idiote, to nie mam zamiaru z nim dyskutowac i udowadniac ze nie jestem wielbladem. Czesto tam cos sprzedaje czy kupuje (czasem planac z gory nawet) i nigdy mi nie przyszlo do glowy cos tak idiotycznego. Ale wg was wszystko spoko, to chyba zaczne wszystkich tam prosic o PITy z zeszlego roku "zeby sie upewnic" ze zaplaca mi ze srodkow pochodzacych z