Wpis z mikrobloga

Drodzy użytkownicy portalu Wykop.pl

Mimo wcześniejszej decyzji o anulowaniu przez nas zamówień, chcielibyśmy wywiązać się z zawartej umowy sprzedaży.
Jednocześnie pragniemy gorąco przeprosić za zaistniałą sytuację. Dołączamy do wiadomości także oficjalne stanowisko firmy NTT System.

Klienci którzy zamówili smartfony OnePlus7 Pro 8GB/256GB w wersji kolorystycznej Almond w dowolnym kanale sprzedaży NTT System, a ich zamówienia zostały anulowane, otrzymali stosowną informację o możliwości finalizacji zakupu.

Na chwilę obecną nie będziemy komentować jakichkolwiek domysłów i pytań odnośnie zaistniałej sytuacji. Naszym priorytetem jest jak najszybsza realizacja anulowanych zamówień. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy zarówno klientów, jak i osoby w których oczach straciliśmy dobrą opinię. Postaramy się aby nasze przyszłe działania pozbawione były podobnych sytuacji.

Dodajemy list,jaki otrzymał każdy z poszkodowanych klientów.

#nttsystem #allegro #oneplus
NTT_System - Drodzy użytkownicy portalu Wykop.pl

Mimo wcześniejszej decyzji o anul...

źródło: comment_95DQrhynvUQKm4JQfE6MN97SNcejSk0Y.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
ŻENADA !!! Jak można mówić o błędzie cenowym skoro na swojej stronie jak i na allegro była ta sama obniżka oraz na allegro mieliście w tamtym okresie dosłownie 3 produkty (wspomniany telefon, ładowarkę oraz etui). Ja bym to zrozumiał, jeżeli obniżka byłaby w innym okresie a nie na black friday. Na oficjalnej stronie ten telefon był za 2660 zł, bo sam brałem z promocji black friday. U was faktycznie 200 zł taniej,
  • Odpowiedz
@NTT_System: klasyczne “too little too late”. Co nie do komca w biznesie znaczy to co znacyz doslownie. Bo owszem, za pozno. I owszem mleko ske rozlalo, ale opinie latwo odrobic, a ci co dostana telefony ostatecznie beda zadowoleni. Wiec lrawda lezy po srodku miedzy likeujacymi oswiadczenje a tymi co mowia ze za pozno. Na przyszlosc, marketingowo (zakldajac ze musicie takie chore akcje z mowieniem ze podejrzana jest obnizka mniejsza niz wiele
  • Odpowiedz
@NTT_System:
To nawet sympatyczne, że zdefekowaliście w zbroję i zdecydowaliście się by zgodnie z prawem zrealizować zamówienia, ale brnięcie w "błąd systemu" i "cenę nieadekwatną do realiów rynkowych dla tej grupy produktów" naprawdę mogliście sobie podarować :)
  • Odpowiedz
A wiecie że w sumie nie znałem tej historii do momentu zobaczenia wpisu? Niby spoko ze strony sprzedawcy ale teraz mam niesmak że i mnie coś podobnego może spotkać u tego czy innego polskiego sprzedawcy o podobnej renomie.
  • Odpowiedz
@NTT_System: Dobra dobra, żeby was Allegro nie #!$%@?ło to by klienci zobaczyli swoje smartfony jak świnia niebo. Allegro skrupulatnie podeszło do sprawy i pewnie zagrozili zablokowaniem kanału sprzedaży skoro nagle taki plot twist. A kanał wyjątkowo intratny... Tak ogólnie to deal był prosty na black friday: dajesz produkt + cenę, jeśli jest taniej, Allegro wrzuca na promo. Profit. Na prawdę trudno to #!$%@?ć. Jeszcze jutro przeczytam regulamin żeby mieć pewność, ale
  • Odpowiedz
Klienci którzy zamówili smartfony OnePlus7 Pro 8GB/256GB w wersji kolorystycznej Almond w dowolnym kanale sprzedaży NTT System


@NTT_System: czekaj, czekaj, a ta obniżka 15% to nie była tylko "błędem na allegro"?
  • Odpowiedz
@NTT_System: dzbany z was! Za pózno już na takie pr'owskie tanie zagranie. Przez takich dzbanów pracujących w NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła człowiek przez wasz błąd musiał się denerwować! Wstydźcie się NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła!

Nigdy nie skorzystam z NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła
  • Odpowiedz
Fajnie, że ludzie dzięki internetowi tępią takie sklepy.
Szkoda, że Polacy i tak nadal będą robić zakupy w tych sklepach jak: Morele, Proline, NTT Systems - bo jest tanio.
  • Odpowiedz