Wpis z mikrobloga

@Szefu:

Od X czasu trochę na serio, trochę w #heheszki swój brak progresu tłumaczy @DywanTv tym, ze ma krótkie ręce, więc część osób sobie się z tego śmieje. Ogólnie bardziej tutaj posty humorystyczne. Jasne bez pasków bym pewnie zrobił coś mniej (choć cieżko powiedzieć, bo akurat mam oderwanie w sumo bardzo mocne), jednak to nie zmienia faktu, że progresje z podobnymi warunkami ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A
  • Odpowiedz
@Kasahara: Jeszcze dodajmy, że bez pasków miałbyś pewnie ciut wyżej biodro, o ile nie łapałbyś w samych palcach, więc fotki byłyby jeszcze bardziej zbliżone. xD Ale to tylko #heheszki, bez żadnego znaczenia szczególnego imo
  • Odpowiedz
  • 1
@Kasahara no ja sie do pasków nie #!$%@?, sam kiedyś miałem tak ze bez pasków przechwytem robiłem więcej niz w paskach.
Tutaj jedynie mowie o pozycji, myślę ze jakbyś złapał przechwytem jak dywan to bylaby praktycznie identyczna wiec żadnej diametralnej różnicy dźwigni między wami bym sie nie doszukiwał
  • Odpowiedz
bylaby praktycznie identyczna wiec żadnej diametralnej różnicy dźwigni między wami bym sie nie doszukiwał


@Szefu: I właśnie o to chodzi w tym poście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ! Przynajmniej pod takim kątem i takich ffotkach.
  • Odpowiedz