Wpis z mikrobloga

Tak sobie robię podsumowanie 2019 roku i wychodzi na to, że nie jest tak źle jak na początku myślałem .

*Przeczytane ksiazki: 20 (keep it up!)

*Obejrzane seriale: ok 350 odcinków (z czego 15 pełnych sezonów i mnóstwo różności)

*Obejrzane filmy: 10 (z czego jeden nowy, reszta widziana 100 razy xD) tutaj by się przydała lekką poprawa

*Ukończone gry: 2 tytuły (z czego żaden nowy) niby kiepsko, ale zważywszy na to, że wiele gier w które miałem okazję zagrać w tym roku nie mają możliwości "ukończenia" jestem nawet zadowolony

*Rozegrane partie planszówek: 4 (licząc granie w coś z mojego kregu zainteresowan, a nie granie z dziećmi) no przydalo by sie troszeczkę podciągnąć, ale chętnych brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sesje RPG: 2 - w tym roku straszna lipa, ludzie przyjeżdżali i nie ma z kim grać ()

Sesje zdjęciowe: 3 - mile zaskoczenie pod koniec roku. Nigdy bym nie pomyślał, że się w czymś takim odejdę xD

Niby cały czas narzekam, że nie mam czasu (Bo faktycznie mam to o wiele mniej niż kiedyś) ale jak widać moje zarządzanie czasem szyje jak tylko może, wcisnąć gdzieś czas na pierdoły i rozrywkę. Szkoda tylko, że kosztem snu bo zazwyczaj ogranicza się do 3 godzin xD

Brakuje mi jeszcze czasu na instrumenty, troche zaniedbuje temat, ale nie jestem w stanie tego nigdzie upchnąć, wiec chwytam sie za nie kiedy mogę. Na studia zaoczne praktycznie za każdym razem jestem z gitarą i gram w każdej wolnej chwili, co by czasu nie marnować ( ͡ ͜ʖ ͡)

No nic, za rok zrobię sobie podobne podsumowanie i zobaczymy czy idzie mu dobremu ()

#podsumowanie2019 #statystyka #ksiazki #gry #filmy #seriale #planszowki #sesjarpg #fotografia #muzyka #instrumenty #gitara
  • 2
No nic, za rok zrobię sobie podobne podsumowanie i zobaczymy czy idzie mu dobremu


@Carbonara-Lover: nie do końca to zależy od tego ile sesji rpg zrobisz, czy ile seriali obejrzysz

To chodzi o samozadowolenie, nie statystykę czy progres w ilości konsumpcji treści