Wpis z mikrobloga

25 lat wyzywania grubasów i dochodzenia dlaczego nie mogą po prostu schudnąć, aż tu proszę bardzo...
Dostałam olanzapinę od psychiatry i przytyłam jakieś 12kg w 2 miesiące. BMI na górnej granicy normy, co nie zmienia faktu, że wyglądam jak wieloryb. Natomiast zamiast płakania i #!$%@? o tym jaka jestem gruba wdrożyłam plan naprawczy pt. cardio 6xtydzień, ćwiczenia siłowe 3xtydzień i dieta(MŻ). No i oczywiście odstawiłam to gówno(chociaż chwała mu, bo spałam po nim zajebiście)(sory psychiatro).

Wołam #mirkokoksy w celu przeczytania może jakichś mądrych rzeczy o redukcji oraz wołam #psychiatria i #depresja ku przestrodze.
No i jeszcze #psychonudles jeśli w ogóle ktokolwiek obserwuje ten tag.
  • 64
@send_nudles: nie od leku utylas tylko lek wpłynął na Twoje łaknienie i/lub zmniejszył chęć do spontanicznej czy jakiejkolwiek aktywności fizycznej.
Ale lekarz powinien uprzedzić, że pacjenci tyja po leku x i pacjent zadecydować czy brać czy szukać innego lekarza.
Nie dopierdakaj z grubej rury tej redukcji bo po miesiącu się spalisz i #!$%@? z tego będzie. Powoli i stopniowo