Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (5)

 • avatar

  Dziś kolejne losowanie EuroJackpot,tym razem do wygrania 290.000.000zł
  Jeśli uda mi się wygrac główna nagrodę o wartości 290mln to #rozdajo spośród pulsujących 10 osób otrzyma po 100k zł.
  #lotto

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Ostatnio dostałem pod swoje skrzydła młodego. Miałem go przyuczyć do roboty. Tragedia, nic a nic nieogarnia, a ja totalnie nie mam cierpliwości.

  Dzień pierwszy:
  Montujemy regipsy na suficie. Miał mi przytrzymać płytę, wszedł na drabinę i docisnął głową, zwróciłem mu uwagę, żeby mi ją DOCISNĄŁ rękami bo to DUŻA płyta. Potem jak szły mniejsze płyty, to sterczał z rękami w górze, zamiast pomyśleć, żeby zrobić tak jak pierwotnie. Na skos szła mała płyta, mówię żeby mi ją docisnął to zamiast wziąć poziomicę i zrobić to po Bożemu, to wpierdala mi się na drabinę.
  Dostał polecenie wymieszania zaprawy. Tam jest mieszadło, tam jest grot, tam jest zaprawa, tam jest woda, konsystencja ma być taka a nie inna. Polecenia proste i czytelne, coś tam umieszał i jeszcze za mną łazi, pytając czy jest dobrze...
  Dzień drugi:
  Wytnij ten kawał regipsa i skuj ścianę. Z regipsem pierdolił się z 10 minut, chyba 6 razy go nacinał. Przyniosłem mu młot wyburzeniowy, a On patrzy się z przerażeniem na narzędzie i prosi, żeby mu pokazać. Potem się męczył z kilkoma cegłami dobrą godzinę, a na końcu i tak nie wyszło równo.
  Skuliśmy okno, każę mu ogarnąć ten bajzel, zebrał gruz i zaczyna zamiatać - po chuj to zamiatasz skoro jeszcze będę poprawiał, bo chujowo skułeś?

  Do pracy wraca od poniedziałku i znowu się będę musiał, niepotrzebnie wkurwiać. Czy wszyscy młodzi w tym kraju są tacy nieporadni? Widzę, że się stara, wiem, że nie ma doświadczenia, ale On sobie nie radzi z rzeczami prostymi i logicznymi. Czy ścięcie regipsa albo wykucie ściany to taka filozofia? Może młody lubi dostawać opierdol za wszystko czego się tknie, nie wiem. Chyba pójdę do szefa i powiem, że to pierdolę, to jest nie na moje nerwy.

  #budownictwo #budowlanka #pracbaza

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)