Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki :) Wiem, że czasami wykonujecie badania laboratoryjne, aby skontrolować profilaktycznie swój stan zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°) W związku z tym udostępniam wam kod ze 10 % zniżką na badania laboratoryjne, kod jest wielokrotnego użytku, więc z każdym zamówieniem możecie go wpisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kod jest na stronę z badaniami laboratoryjnymi na portalu www.zdrowegeny.pl . O treści: KSCIECH10

Po opłaceniu badań, otrzymujecie osobisty numer badania za pośrednictwem wiadomości e-mail i SMS i następnie udajecie się do laboratorium, które znajduje się na liście punktów pobrań w waszej okolicy i wykonujecie badania laboratoryjne. Wynik badania możecie odebrać poprzez logowanie na stronę laboratorium lub udajecie się do punktu pobrań, w którym robiliście badania. :)

Więc jeśli ktoś z was jest zainteresowany to zapraszam do użycia kodu :) Pozdrawiam :)

#chudnijzwykopem #dieta #mirkokoksy #mikrokoksy #zdrowie #medycyna #sport #promocje
  • 13
@IrytujacyTypek: Dobrze zacytowałeś "...metody i praktyki, o których twierdzi się, że mają działanie lecznicze lub diagnostyczne, ale są obalone, niesprawdzone, niemożliwe do udowodnienia na podstawie badań naukowych"
Ten wpis do RPWDL kosztuje 517 zł i ma konkretne wykluczenia, a nie obostrzenia. Jego wartość, jako wyznacznika rzetelności badań medycznych jest żadna.
@lukaszbsk: Sam się zdziwiłem, że ceny są niższe w niż w diagnostyce. Ja polecam te badania swoim pacjentom, bądź zlecam im wykonać dodatkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli coś niepokojącego wychwycę w wywiadzie zdrowotnym i jak żywieniowym :) Wiem, że w diagnostyce, można takie badania kupić wraz z konsultacją, ale do końca nie wiem jak to wygląda od środka. Wydaje mi się, że są niższe ceny, dlatego
@alhakeem: @nontepeto: Na przełomie ostatnich 4 lat namawiano mnie na współprace, w kontekście paramedycznej diagnostyki, gdzie dzięki takim badaniom tj, biorezonans, kropla żywej krwi, analiza pierwiastkowa włosa, jakiś tam skaner kłantum będę mógł postawić dokładną diagnozę swoim pacjentom. Ale odmówiłem, bo sam do tego sceptyczne podejście :) dzięki tej stronie Niestety oferty miały duży związek z wciskaniem suplementów :) Jakieś pół roku temu, dalsza znajoma z uczelni próbowała mnie namówić