Wpis z mikrobloga

Hej, co myślicie o współpracy online z trenerem. Plan treningowy + żywieniowy. Myślicie, ze ma to sens (samej brak mi trochę motywacji) tu gdzie mieszkam raczej nie ma opcji z trenerem na siłowni (pytałam kilku siłowniach, znalazłam jednego za 30€ za trening drugi 50€ (za spotkanie) trening + plan żywieniowy (). Sama trochę nie bardzo ogarniam... i chyba „machanie noga” bez planu nie przynosi spektakularnych efektów. Czy ktos trenuje w taki sposób? #mikrokoksy #silownia #trening #trener #plantreningowy #sport #bodybuilding
  • 10
@Lote35Pasillo: zależy czego oczekujesz i jakie masz potrzeby. Przez internet na pewno video-analiza ćwiczeń wymaga więcej czasu, w poprawie techniki, aniżeli na żywo, gdzie na żywo da się często kogoś poprawić w kilka minut. To jest na pewno minus. No a reszta to zależy na kogo trafisz, internet w innych aspektach nie przeszkadza (programowanie treningowe czy rozpisanie diety)
@Kasahara: Mogę ćwiczyć w domu bo trochę sprzętu mam + ciężarki, gumy itp. Potrzebuje planu bo wydaje mi się, ze to mnie zmotywuje do działania i nakieruje. Ćwiczę czasem z YouTube „mel b brzuch uda pośladki” ale to trochę takie „machanie noga”. Nie wiem czy lepiej kupić karnet na siłownie i chodzić 3 razy w tygodniu, czy trener + dieta online i siłownia czy trener online i ćwiczenia w domu. Mogę
@Kasahara: Ok, dzieki za pomoc. Na siłownie się zapisze... zobaczę jak tam sytuacja z trenerem bo jednak chciałabym aby ktos mnie nakierował i przypilnował. Jeśli będzie jak w każdej to poszukam opcji online i spróbuje na siłowni z trenerem online