Wpis z mikrobloga

@Seba_Kot: To jest chudzielec proporcjalnie do wzrostu natomaist masa miesniowa osoby o wzroscie 175cm i 100kg wagi jest podobna do masy miesniowej kogos o wzroscie 190cm i tez 100kg wagi (tam kosci itp moga troche wiecej wazyc ale to nie dramietralna roznica)
@biamiVajs: czyli sie zgadza :). Plany glownie dla osob trenujace kalistenike, bo taka spolecznosc glownie u siebie na kanale posiada. Nie mozesz tego wrzucac do kednego wora, jak sam tekst, ktory przytoczyles to udowadnia, jak i jego kanal
@Seba_Kot: Seba ale po co tłumaczyć to wszystko. Zrobi badanie na wario to powiedzą ze sobie pineske w dupe wsadził, zrobi testy na doping to powiedzą ze przekupione. Tak się chroni własne ego. "No przecież ja też ćwiczę ileś tam lat to nie mogę być gorszy" Mnie to już przekonało, ale jak reszty nie to spoko. Można ewentualnie zrobić ten wariograf, tego nie da się oszukać, ale to już będzie ostateczny
@biamiVajs: ja zajmuje sie 10 rzeczmi na raz, jedna z ostatnich to handel samochodami i wynajem samochodów. Robie to raz-dwa razy w roku, bo moja działalność medialna w tym temacie ma slabszy odbior.
Dlatego pisze Ci o tym, ze chcesz na sile wszystko wrzucic w jeden kontekst. Sporo ludzi zajmuje sie tym, ale zdecydowana wiekszosc nie zarabia na tym kokosow, badz nic. Jesli tak byloby, to jego kanal w 90% opieralby
@Seba_Kot:

Wiesz Seba, ja naprawdę nie jestem hejterem; ale to wszystko jest źle zrobione/pomyślane i mamy po raz kolejny WK 2.0. Czyli akcję totalnie bez sensu. Bo cała idea dotyczy tego czy AJ jest lifetime naturalem i o to wszystko się toczy. Takowe badanie tego nie udowadnia; z mojej wiedzy i rozeznania niektórzy zawodnicy to nawet schodzą z testosteronu na 3-4 tygodnie przed zawodami (np. z tego co pamiętam Struglik), aby
@Rafinha: chetny jest, sam proponowal, ale tu tez mozna sie przyczepic.
Nie ma zadnej mozliwosc aby na 100% udowodnić, ze ktos jest naturalem aby spolecznosc fb/insta/wykop/yt byla w pelni zadowolona. Dotyczy to wszystkich Aj, mnie (z czasow gdzie krecilem 300/200/330 w ts bez dopingu), czy @IntruderXXL, Mariusza Czerniewicza, Owce, czy innych uzytkownikow wykopu, ale idzie po czesci jakies tam kroki poczynic aby stac sie troche bardziek przekonujący.
@Seba_Kot: to mogłeś napisać mało co zarabia na swoich planach bo słabo je reklamuje/nie spełnia się w tym i nie jest to jego celem.

On wybił się tym, że dobrze wygląda, potrafi kicać, umie montować i nagrywać, jest zabawny dla swoich odbiorców (potrafi przykuć uwagę).

Nie mówię, że gdyby nie trenował nie mógłby zrobić tego co osiągnął ale wiem jak zaczynał i co było głównym założeniem jak startował bo oglądałem go
@Kasahara:
co do testosteronu prawda, ale to zaraz wyszloby w lh/fsh a ma te parametry wrecz ksiazkowe.
Z drugiej strony nie da sie olać tematu, jesli wyzywaja Cie od oszustow i hipokrytow.
Niestety nie ma lepszych narzedzi jak pisales, a koszty badan sa tez bardzo duze. Co najwyzej mozecie osobiscie, jednostkowo z nienacka, gdy jest w formie sylwetkowej (ciagle prezentuje bdb forme) zrobic mu badania.
@Seba_Kot:

Jasne; wszystko rozumiem, sam tu walczyłem o swoja naturalność trzy lata wrzucając badania 4 razy w roku przez okres 3 lat (choc z moimi wynikami sylwetkowymi i siłowymi to tam mało kto wątpił xD), ale i tak zdarzały się wyzwiska, że kuje po kątach bo za szybko leci progres. No ale z drugiej strony znowu mamy "Chciałem dobrze, ale wyszło jak zawsze" ¯\_(ツ)_/¯.

Ale chyba najlepszą formą by było, gdyby
@Kasahara: no ja swego czasu, to bylem dumny, ze ktos mowil na mnie koksiarz badz, ze zjadlem cala apteke, a tak nie bylo. Tylko wtedy nie bylem osoba publiczna, tu niestety mozna czyjes dobre imie naprawde zniszczyć.
a co do drugiej czesci to bardzo dobry pomysl, nie wpadlbym na to :-D.
Z drugiej strony lekki doping, a doping z grubej rury, tez moze zrobic kosmiczna roznice.