Wpis z mikrobloga

Dlaczego tylko lekarze są kreowani na bohaterów a kasjerki już nie?
Przecież lekarze wykonują swoje czynności zawodowe, to jest ich obowiązek wynikający z zawodu jaki wykonują, tymczasem kasjerka siedzi w sklepie po 8 godzin dziennie kasuje setki klientów narażając się na zakażenie i utratę życia lub zdrowia siebie samej jak i swojej rodziny za jedyne 1800zł miesięcznie, ona nie ma wolnego, musi być, bo bez niej ten #!$%@? by się rozpadł a niejeden mirek dostałby białej gorączki że sklepy wszystkie pozamykane, niektórzy by z głodu pozdychali.
Zacznijmy może również kasjerki doceniać.

#koronawirus #polska #biedronka #lidl #tesco #pracbaza #praca #lekarz #medycyna
  • 32
@FELIX90: @niezwornowazony: Ja jestem zdania, że wszystko powinno zostać zamknięte i #!$%@? xD
W momencie kiedy kreuje się bohaterów mając w dupie to, że inni też narażają życie siedząc na dupach na kasach żeby mirki mogły skoczyć po piwko do sklepu to jestem zdania że powinno się pozamykać wszystko w #!$%@? xD
@piastun: Też powinni mieć wolne i #!$%@?, niech szambo zacznie zalegać to wtedy szambiarze również zostaną docenieni
@NaczelnyWoody: powiem Ci, że dla mnie jako pracownika sklepowego siedzącego też na kasie całkowicie wystarczalne jest, że ludzie zaczęli nas darzyć szacunkiem i być dla nas bardziej „ludzcy”. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brakuje jeszcze tego, aby każdy zrozumiał że lepiej zrobić jedne wielkie zakupy na tydzień aby jak najmniej przychodzić do sklepu, ale rozporządzenie odnośnie ilości klientów w pomieszczeniu powinno w tym pomóc.
@FELIX90: Kisnę kiedy ktoś wywyższa się, bo ukończył gównokierunek i został korpośmieciem. Nie zapominaj, że każdy jest potrzebny na rynku pracy, nawet ludzie bez wykształcenia. Szacunek nie należy się studentom, za to ze studiują. To w większości banda debili, która jedyne co chce osiągnąć, to przedłużyć swoje dzieciństwo. Jedynie poważne kierunki ścisłe z dziedziny inżynierii, lub studia medyczne wywołują we mnie poczucie szacunku.